• Krátkometrážní

Půlnoc v Paříži (2011)

Pro mě velké překvapení. Paříž je opravdu krásné a velmi poetické místo. Filmové propojení mezi dvěma světy a několika léty bylo velmi kouzelné. A Owen Wilson sem naprosto pasuje. Jsem nadšená!

Barbar Ronal (2011)

Povedený animák, hodně jsem se u něj nasmála a některé záběry netřeba komentovat. Humorná úphádka =)

Co ty jsi za číslo? (2011)

Tak přesně tento typ filmů já můžu... Pohodová komedie o jedné slečně, která hledá toho pravého a řídí se prapodivnou statistikou z časopisu. A do toho úvodní postelová část ze Sylarem a také příjemný Chris Evans, no prostě velmi slušná komedie. Více takových!

Voda pro slony (2011)

Jo jo, tak tenhle film se mi rozhodně líbil. Má všechno co má správný film mít, dobré herce, napínavý děj, zápletku a ten konec no zkrátka jedna báseň. Ale na pětku tomu pořád něco chybí... Třeba příště.

Sněhová kalamita (2000)

Dobrá komedie na zasmání, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadche. Prstě příjemná oddechovka s horou sněhu navrch.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Taková dobře ulítlá ptákovina. Nic náročného, prostě oddechovka s pár dobrýma hláškama.

TACHO (2010)

Zas tak strašné mi to rozhodně nepřišlo. Není to bůhví co, o tom žádná, ale na ty poměry se jedná o celkem ucházející film, který má i jasný děj.

Nejpevnější pouto (2000)

Mě prostě toto obvyklé kliší baví. Takže mám tyhle druhy filmů ráda, ikdyž je to jeden obvyklý příběh, která se odehrává pořád dokola. Láska, přátelství, rodina, smrt, apod. To můžu =)

Kazatel (2011)

Já prostě Paula Bettany nijak obzvláště nemusím... Kdyby hrál hlavního hrdinu kdokoliv jiný, možná bych to ještě jednou zkoukla, ale takhle. Jinak se jedná o snímek, která je posedlý církví a bohem a jak je z konce jasné, bude mít své pokračování. Tož to se máme na co těšit...

Zkus mě rozesmát (2011)

Jj, velmi povedená komedie, ikdyž by pana plastického doktora mohl hrát větší krasavec než je Adam Sandler, itak to bylo velmi pěkně vymyšlené a já se u tohoto filmiku nasmála, jak už dlouho ne... Takovýto styl humoru mě baví a asi ani nepřestane bavit. Více takových filmů a všichni budou spokojenější...