• Krátkometrážní

Vyjdi ven (2010)

Jo, jo tak ten konec mě dostal. Výborný nápad =)

Za branou (2010) (seriál)

Tyhle upíři a spol věci mě poslední dobou velmi baví, takže tento seriál mi samozřejmě neunikl a musím uznat, že se povedl.

Ať vejde ten pravý (2008)

Velmi okouzlující příběh školáka a upírky. Oskar je dvanáctiletý školák šikanován svými spolužáky a Eli je upírka bydlící hned vedle. Postupem času mezi nimi vznikne přátelství a vražd v tomhle městě začne přibývat. Eli je čím dál záhadnější a Oscar začíná něco tušit. Konec je ovšem nejlepší... Velmi pěkně podané scény, moc mě tento snímek překvapil a jsem jím naprosto nadšena. Nejedná se o klasické podání upírů jako se nám dostává v poslední době, ale jde o přátelství, vztah a lásku, komplikovanou nejen okolnostmi ale i Eliinou touhou po krvi. Moc pěkné!

Králíkova pomsta (2008)

Moc se mi líbila zvrácenost tohoto příběhu a ta nádherná animace. Zkrátka udělalo to na mě výborný dojem!

Spálené mosty (2008)

Hodně psychologický film. Neustále mne udržel v napětí, jak to bude dál a co teď přijde. Neustálý zvrat událostí a vznikl jeden neobyčejný zážitek. Proč ne...

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Opravdu nevím a hodně se to ve mě pře zda dát 3 nebo 4 hvězdy, ale nakonec zvítězila moje umírněnost a dávám tedy 3 hvězdy. Ovšem Jim Carrey předvádí brilantní herecký výkon a opravdu mě bavilo pozorovat jeho herecké umění. Bravo!

Nejpevnější pouto (2000)

Mě prostě toto obvyklé kliší baví. Takže mám tyhle druhy filmů ráda, ikdyž je to jeden obvyklý příběh, která se odehrává pořád dokola. Láska, přátelství, rodina, smrt, apod. To můžu =)

Sněhová kalamita (2000)

Dobrá komedie na zasmání, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadche. Prstě příjemná oddechovka s horou sněhu navrch.

Vyvolený (2000)

Jediné co mě překvapilo byl ten závěr, jinak mě film moc nenadchnul, asi jsem čekala něco víc.

Queen: Bohemian Rhapsody (1975) (hudební videoklip)

Písnička je to nádherná o tom žádná, ale ten videoklip no, na tu dobu dobrý.