• Thriller

Demolition Man (1993)

Perfektní akční film, na který se rád podívám pokaždé, co ho v televizi dávají. W.Snipes se mi v tomhle filmu moc líbí. Boje se Stallonem neberou konce a film je to opravdu hustý, paráda 5*

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Skvělé pokračování prvních 2 dílů! Neméně kvalitní výkony, scénky, akce, vymyšlené postavy, vše je na výbornou!! Skvělé a vítečné!! 98%

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Skvěle pokračování jedničky. Stejné jako v 1 a 3 vše skvélé, výborné a vítečné. Na Pana prstenů se dá dívat pořád a nikdy nemá člověk dost, super!!! 98%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Krásný, perfetkní, skvělý fantasy, dobrodružný snímek!! Skvělé natočený (v krásném prostředí) film. Super herecké výkony. Na tenhle film nedám dopustit! Krása. 95%

Titanic (1997)

Tenhle film miluju, viděl jsem ho už asi 5x, ale pokaždé jsem u něho přikovaný od první minuty až do konce a pokaždé ho prožívám, jako bych ho viděl poprvé. Jedinečný je pro mě hlavně v tom, ,že se v něm dva lidé milují. V době, kdy jim jde o svůj život. Titanic je napinavý, dramatický, perfektní. A i když film trvá přes 3 hodiny, já si ho vždy vychutnám, užiju a uteče mi jako voda:-) Zaráží mě, že tento film se nenachází výše, ale což, někoho takový film nechytne, ale dát mu odpad, je na zamýšlenou.. Jasných 5*.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Klasika, film, na který se můžu dívat pořád. Perfektní hlášky, smích nebere konce. Super film na odreagování:-) Víc takových komedií, skvělý Bolek Polívka. 5* - 100%