Captain Marvel (2019)

Uplne v pohode. Klasicka popcornovka na nedelni odpoledne, hezky to utika, dobry efekty, pribeh neni nejblbejsi. Nic, co by vas posadilo na prdel, ale taky nic, co by melo urazit. Brie i omlazenej Samuel v pohode. Za me cajk a lepsi 3, 6/10.

Bohemian Rhapsody (2018)

Hrozne tezko se mi to hodnoti. Je to bozi koncert, ale dle meho prumernej film. Pro kazdeho, kdo miluje Queen, coz ja od mala jo, tak si uzije kazdou minutu filmu, protoze je to fakt spis koncert. Kazdou chvili na vas vykoukne nejakej rif, u ktereho se potutelne usmejete ve smyslu: aaa, stary znamy, kteryho jsem x let nevidel, ale znam ho jak svy boty... V tom je to naprosto dokonaly a osobne bych prodal vsechno co mam a jeste si vzal pujcku u providentu abych mohl videt Freddieho nazivo. Ale film? No ja vam nevim, je to proste pomnik Freddiemu od jeho kamosu a ok, nic proti tomu, ale je to ve smyslu: vetsinu kontroverznich veci budem ignorovat, maximalne naznacime a my tam budem za nejvetsi Mirky Dusiny. Vsak May a spol z toho vychazi ve stylu: obcas jsme si dali dve piva a kdyz jsme se hodne rozsoupli, tak jednoho panaka. Rockeri v 70. letech? Really??? :-D :-D A tim nechci rict, ze tam melo byt jak Freddie prekouril kazdy pero, ktery okolo nej proslo, ale ty vole, to melo potencila na daleko vic. Malek si dojde pro plesouna a naprosto zaslouzene, ale jestli i film vyhraje... ja bych mu to nedal. A aby to hodnoceni jeste vic nedavalo smysl, tak na to stejne pujdu znova, protoze ten koncert je kurva bozi!!! A taky nekolik hodne silnych momentu (Love of my life zpivana davem v Peru v kombinaci s domaci scenou? z toho mrazi a je to pecka).

Život Briana (1979)

Nevim, nejak mi to nesedlo. a to mam skece MP fakt rad...

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

zatim davam 3. je to hezky natocene, dobre efekty, humor funguje, hudba super. Ale ten pribeh mi proste nesedi. Je tam pro me prilis mnoho nelogicnosti, postavy se chovaj divne, nekde uplne opacne nez jak byly v prubehu predchozich filmu vystaveny... bude to treba videt jeste jednou.

Wonder Woman (2017)

Really, specs? Suddenly she's not the most beautiful woman you've ever seen? No i s nima byla. Hrat neumi ale zenska je to nadherna.

Warcraft: První střet (2016)

quote: "Some see death as having some greater purpose, but when it is one of your own, it is hard to grasp anything good comes from it."

Podfukáři 2 (2016)

A magician's greatest strength is an empty fist.

Spectre (2015)

Craiga jako Bonda jsem si pres pocatecni skepsi naprosto zamiloval. Ale dneska... ve chvili, kdy Bond je Bond a Craig chladnokrevny zabijak s humorem sussim nez jeho martini, je to bozi. Ve chvili, kdy se snazi rozebirat motivace a pocity, tam to pro me velmi kulha (poslechni Jamesi, a proc ty se vlastne zivis jako zabijak?? WTF? :-) ) Ve vysledku dam 3, 3,5. A doufam, ze Craig jeste jednu bondovku da. Jo a Jamesi, necekas, ze ti ten zaver sezerem, ze ne? ;-)