Hra o trůny (2011) (seriál)

Napoprvé jsem si u prvního dílu říkal: cože, tohle, že má být pátý nejlepší seriál?? (knihy jsem v té době nečetl). Ale dal jsem tomu šanci a kurva dobře jsem udělal. I přes jisté scénaristické změny oproti knihám, které jsou bohužel povětšinou spíš k horšímu, je to jeden z nejlepších seriálů co znám. Takovou atmosféru a udržování diváka v napětí jsem zažil málokde. Jo a Tyrion Lannister je prostě fenomenální!!! Toho skřeta prostě žeru. :-) Edit: Druhá série stále výborná (čtenáři možná nebudou úplně souhlasit). Ale třeba bitva na Černovodě byla asi to nejepičtější, co jsem v seriálové tvorbě viděl. Nedostatky se určitě najdou, ale jak říká jeden můj kamarád: na ty sere pes..

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

První díl docela příjemně překvapil. Čekal jsem to daleko horší. A že to je předabované? to mi zrovna nějak nevadí. Další díly jsou prý už horší, tak jsem na to zvědav.

Neznámý (2011)

Thriller bourneovského střihu (i příběhem připomíná Bournea) ovšem s Liamem Neesonem, který ty tvrďáky umí. 96 hodin bylo sice daleko lepší, ale i tak je tohle dobrý film. A Diane Kruger já můžu.

Varieté (2010)

Vezměte tisickrát ohraná klišé, přidejte jednu oscarovou zpěvačku, druhou hvězdu současné popmusic a oni na to ty lidi půjdou...Bohužel hlas Aguilery je asi tak jedinej důvod proč to vidět. Takovému Moulin Rouge to nesahá ani po úvodní titulky.

Aljaška v plamenech (1994)

po včerejším shlédnutí v TV musím říct, že to je docela dobrej film. Tradiční vložka s mystikou je ještě krátká a většinu filmu tvoří klasická seagalovská řežba. i like it!

Správci osudu (2011)

Podle mě originální romantika o tom, co všechno je chlap ochotný obětovat pro tu PRAVOU. Takové filmy já můžu. :-) Zároveň celkem akční film bez hromady mrtvol.

Četa (1986)

jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Takhle nějak podle mě vypadá válečné peklo..

Válka Roseových (1989)

"Tak snad abych šel pochcat rybu.. " nezapomenutelná hláška.

Tango a Cash (1989)

scéna u soudu nemá chybu. Dal si mu na krk židli?? Nebylo tam piáno...