Hra doopravdy (2024)

Nevim, nejak me tyhle akcnaky prijdou uz ohrane. Zabijak, co to kryje pred rodinou a chce pryc z toho zivota... velmi originalni. Akcni sceny nic moc, vtipny to taky zas tolik nebylo. Docela nuda.

Ten třetí (2013)

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze me neco tak ukrutne nebavilo. A to jsem se na to hodne tesil. Mozna to jsem vic zklamanej.

Single Man (2009)

Hrozná, strašlivá, ukrutná nuda. Fakt mě to ani trochu nebavilo. Firth sice skvělý, ale k čemu to, když příběh je tak strašně nezáživný....

Ulice (2005) (seriál)

ale jo, jednu dám. Někdy na začátku jsem na to pár měsíců koukal a zas tak špatný to nebylo. Ale postupně to bylo horší a horší.

Sebevražedný oddíl (2016) odpad!

sorry, ale tohle me fakt totalne nebavilo. O cem to vlastne melo byt??? Jako Margot dobra, jako vzdycky, ale jinak... WTF?? Dlouho jsem nevidel vetsi kravinu. :-( They became the King and Queen of Gotham City, and God help anyone who disrespected the Queen.

Aliance (2016) odpad!

Potreboval bych davku toho plynu abych zapomnel, ze jsem tuhle sracku kdy videl. Pro me jednoznacne nejhorsi dil serie. Jedine, co se mi tam libilo, je pekne ukazani nastupu totalitnich praktik (oblecenych do dobrych umyslu) ale to uz bylo i v predchozich dilech. Dejove hrozna kravina.

Kameňák (2003) odpad!

Doufám, že se Troška za tyhle filmy bude smažit v pekle!!!

To se mi snad zdá (2023)

tak nevim, asi jsem mirne zklamany, cekal jsem to asi lepsi, po pomerne nadsenych reakcich. Vylozene spatny to nebylo, chvilema jsem se bavil a nakonec teda asi takove slabsi 3 za me. Cage dobrej a pribeh vypadal hodne zajimave, ale pak me to postupne nejak ztracelo... v momente, kdy se motiv preklopil do negativniho, tak uz mi to rpislo asi moc prehnane, zvlast reakce ostatnich lidi na hlavniho protagonistu, tam uz mi to neprislo uveritelne a jen jsem si rikal wtf?  Ale aspon, ze Cage po letech nehraje v uplne sracce, to je plusovy bod. :-)