• Mysteriózní

Chyťte doktora (2007) odpad!

V štýle RUN LOLA RUN strácam akykoľvek dobrý pocit kam speje súčasná česká kinematografia a to Lola patrí medzi moje obľúbenkine. Bože vie niekto kto je ten Malátný? Ja som o ňom doteraz nepočul a dúfam že už ani nebudem. Vilhelmová v úlohe manželky mi pre zmenu pripomínala Popelku.

Vše o orgasmu (2004) odpad!

nepozerateľné-neerotické-neromantické-nedramatické a vôbec nie komédia. Zaspal som s nepochopenim čo to bolo. Plus distribučná haluška VSETKO O ORGAZME- keby som to prekladal bolo by to asi Všetko moje potesenie. Akokoľvek 0%

Zlatý kompas (2007) odpad!

Frajerka ma zlakala pred Vianocami do kina na vianočne movie. Reku urobim jej radosť, to som netušil že prvý krat ocenim v kine možnosť kúpiť si popcorn / ice cream a všetky tieto cinema-killing sračky. Pribeh bol este ako tak kukateľný ale načo toľko digitálnej orgie, neviem možno na to deti viac chodia. Asi som už vyrástol s chlapčenských nohavíc a nebere ma to. Chcel som dať 1*, ale ked že to ma mať i pokračovanie tak si ju radšej ušetrím.

Základní instinkt 2 (2006) odpad!

Nech som sa akokoľvek snažil nedokazal som to upozerať do konca. Sharon asi musi hladovať ked sa na taketo čosi dala.

Pohádka ze zátoky (2008)

Nedokážem ohodnotiť pretože i odpad by tento crap vzniesol do oscarových výšin. Ešte že to moje deti nevideli lebo by sa im mohol kompletne zmeniť hodnotový rebríček. Ale na druhej strane to vnímam veľmi dobreže to bolo natočené ako kvázi brainwashing na všetky deti sveta aby ich rodičia nemuseli dlho prehovárať od TV. A ono to jednoznačne funguje a to vnímam veľmi pozitívne. Tak už to len všetci pekne poskupujme a hor sa to púšťať dokolečka dokola. Ja sám som to vydržal 25 minút a to už som posledných 20 trpel zúrivými záchvatmi.