Klub poslední naděje (2013)

Film mě obrovsky chytl u srdce, takže jsem ho zhltal Matthew McConaughey předvádí jak moc se dokáže vžít do jakéhokoliv druhu, či typu role a pokaždé postavu ztvární dokonale.

Temný případ (2014) (seriál)

Nejlepší seriál letošního roku, Matthew McConaughey je opravdu pan herec a dostal zaslouženě Oskara.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Když pochopíte, že herci dotáhli do maxima svoje výkony takovým stylem, že se dokáží do svojí role 100% vžít a sledovat pak už jen reakce lidí kteří jsou nic netuše vtažení do děje.... masakr... klobouk dolů, na konci slečna s kamerou v elektrickém rozvaděči mě opravdu dostala, ale je to svým způsobem hroznej risk... nikdy nevíte komu proti vám rupne v bedně a bude se do vás chtít pustit. Pokud se vám jackas jako takový líbil je tohle snad jeho vrchol v hlavní roli Johnny a ve vedlejší všichni kolemjdoucí :D

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Spnilo všechny očekávání a přidalo něco navíc, obrovské plus kdyby bylo více režisérů jako Peter Jackson svět by byl krásnější.... Drak byl super !!!!

47 róninů (2013) odpad!

Hra rádoby na city, filmově obrovské zklamání tímto snímkem u mě Keanu Reeves hrozně klesl.

Patrola (2012)

Luxusně zahráno, oba dva policisté sympaťáci. 90% jak už tu v komentech bylo řečeno film přináší něco nového do POV

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Parádní film, možná se dalo něco udělat lépe, ale nechme to tak na odreágování v říjnovém víkendu dobré

Skyfall (2012)

Nechápu jak mohl dosáhnout tak vysokého hodnocení, tolik otřepaných klišé, jsem už dlouho neviděl. Nereálné, varan ve filmu byl jak modelovanej v blendru palec dolů, jediné proč dávám dvě hvězdy je hlavní záporák, protože ten má opravdu styl a taky protože hlavní ustředí MI6 ovládl Voldemort :D. Jestli Daniel Craig má být nejlepším bondem, tak už nejsem fanouškem...... Obrovské zklamání

Méďa (2012)

Nejlepší komedie za posledních pět let, troufám si říct, že je lepší než Pařba ve Vegas.