Matrix Reloaded (2003)

Pro mě nejlahodnější díl celé série.

Batman se vrací (1992)

mno Joker v temném Rytíři je na jiné herecké úrovni zahrát než tu to je jasné, díl mě celkově moc nebavil a považuji ho za nejslabší z celé série.

Batman navždy (1995)

Pro mě nejosobitější a nejlepší díl série, Všichni herci si vedly na výbornou a prostě byl to taky můj dětský idol, 75%

X-Men: První třída (2011)

Všechny díly za 5 hvězdiček, každý mě něčím oslnil a ohromil, fakt se u filmu člověk nenudí ani na 5 min.

Ulice (2005) (seriál)

jedna hvězdička, že zkracoval čekání na autobus,ale dílo je to čistě neoriginální, vypatlané a opakující se, v bludném kruhu furt dokola..... Nevidíte 100 nebo 200 dílů ??? nevadí, příjdou další a návaznost nepoznáte :D

Maska Junior (2005) odpad!

Bože jak to mohly udělat filmu, kterému jsem jedničce dal 85% hodnocení ??? :D

Maska (1994)

Jak jsem to viděl poprvé někdy v roce 1999 byl jsem z toho naprosto unešen i na dnešní dobu, slušné efekt, super frajer Jim Carrey v hlavní roli a samozřejmě nechybí, ani sexy žena Cammeron Diaz, co víc si přát.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Jo film pobavil, ale na jedničku to nemělo, moc kostrbaté a fórů ubylo.

Donnie Darko (2001)

No, co mám říct na 24 nejoblíbenější film ? To, že stojí za to neřeknu a dvě hvezdičky, dávám tedy jen za propracovaný konec, který zřetězí události, z celého filmu, ale opravdu mi chcete říct, že 100 min nesnesitelné nudy, se dá překonat 10 min happy endingem ? Happy end, asi jen proto, jaké jsem si vytvořil vztahy k hlavnímu hrdinovi. Bože a kámoška, z toho byla tak hotová, že má na ruce hlavu toho králíka vytetovanou :d naprosto ztracených 113 min.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Snaží se držet, knižní předlohy a už jen to by mělo režisérovy přidávat na hodnocení, navíc mě příběh tohoto dílu, zaujal asi ze všech nejvíc, tudíž sem s dvojkou !