Return of the Ghostbusters (2007) odpad!

V prvom momente som si myslel, že som omylom spustil nejaký pornofilm. Zúfalé technické spracovanie. Kamera v štýle oslavy narodenín ( tam je však lepšie nasvietenie). Efekty ako z počiatkou kinematografie. Niečo strašné, ak sa dá vyhnite sa tomuto filmárskemu počinu.

Pochopení (2007)

úžas vytorť film s tromi hercami v jednej miestnosti.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Jednotku som nevidel tak hodnotím len tento film. Úplná kravina, ale dalo sa pozerať stále na niečo. Na oddych v pohode film, ale nteraba sa zamýšlať.

Vinyan (2008)

Neviem na čom frčí ten čo to natočil ale berie toho naozaj vela. Velmi divný dej o hysterickej ženskej, ktorá hladá svojho syna. A koniec je úplná úchylnosť. Ale určite sa nájdu nejaký vysoko umelecko založený ludia čo v tom nájdu niečo čo my normálny smrtelníci nie.

Válka draků (2009)

Zúfalý pokus o fantasy. Strašné spracovanie.

Obitajemyj ostrov. Schvatka (2009)

AKo som už písal pri prvej časti, velmi zaujímavý film. Hrdina vo filme veľakrát koná dobro, no nakoniec zistí, že to až tak OK nebolo. Lebo sa na to díval len z jednej strany, tak ako ho ovplyvnilo okolie.Dobrý film.

Tajemný ostrov (2008)

Konečne nejaká zmena, úplne iný koncept sci-fi filmu. FIlm je niekedy nevyvážený, niekedy lacné zábery, inokedy premakané scény. Trochu divný hlavný hrdina, modrooký blonďák :) Žiaden ľahko predvídateľný dej. Človek nevie čo môže čakať. Knihu som nečítal, ale film sa mi páčil. Proste je to iné. Samozrjeme odporúčam pozrieť aj druhú časť.

Star Trek (2009)

Konečne normálny Star Trek, pochopí obyčajný človek, bez znalosti klingonštiny. Už sa ani neobstrelujú dialkovými ovládačmi od TV. DObre spracované. Samozrjeme je to sci-fi haluz ale dobre sa na to díva.

Dragonball: Evoluce (2009)

Teenage kung-fu akčný film, relatívne technicky dobre spracované. Dej úplná blbosť ale pozerať sa dalo.

Rychlí a zběsilí (2009)

Film z pohladu reality je úplná blbosť, ale na ktorú sa dobre díva a stále sa tam niečo deje. Na oddýchnutie výborný film.