Čch' pi (2008)

Tak Číňanom davové scény idú. Obrovské presuny, technicky dobre zvládnuté. Ale štandardné klišé o generálovi ktorý vie sám vy-zabíjať stovky vojakov. Múdre rady o tom ako malá armáda môže poraziť silnú a iné rozprávky. Vojnové scény zvládnuté dobre, dej strašne dlhý a roztiahnutý.

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Pozerať to na monitore bol otras. Predpokladám že v 3D so všetkým čo k tomu patrí môže byť pecka. Všetky podstatnejšie scény sú okopírované z normálneho T2. Úbohé, nechápem nad čím sa tu mám rozplývať.

Jija deu suay doo (2009)

Dosť divný film, vcelku zaujímavý akčný film s bojovými scénami kombinované s thajským rapom :). Dejovo veľmi chabé, dosť chaotické. Väčšinu filmu ženská dosť škrieka po thajsky dosť nepríjemne sa to počúva.

Čtvrtý druh (2009)

Film s dobrou atmosférou. kto nemá rád mimozemšťanou nech ani nepozerá, kto tomu verí má tento film nutnosť vidieť, pre nás ostatných je to vcelku zaujímavé sledovanie.

Operace Dunaj (2009)

Trošku zvlášta, ale vcelku podarená komédia. Väčšiu časť scén hrajú poliaci a sú aj vtipnejší. Žiadnu logiku alebo odkaz vo filme nehladajte. Záverečné scény s rusmi a zabitie dievčiny sú trošku mimo. Ale dá sa.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Autori sa snažili z toho urobiť za každú cenu ťažkú romantiku.Kopec násilne vsunutých romantických síl. Ale celkovo sa dalo pozerať.

Hanebný pancharti (2009)

Celkom pozeratelný film. Zbytočne vela násilia a krvavých scén. Nezmyselná židovská fantázia o tom ako židia vystrielavajú nacistov. Spracovanie dobré, dobre sa na to pozerá, nemá to hluché miesta. Prínos pre diváka žiadny, ale o tom nemusí byť stačí keď si človek oddýchne (nie je film pre slabšie povahy a tých čo sú založený na filmoch faktu).

Metal Gear Solid: Philanthropy (2009) (amatérský film) odpad!

Zufale spracovanie počítačovej hry, sa čudujem že to netočil Uve Boll, kvalita by tomu odpovedala.

Nanking! Nanking! (2009)

Deja si vela neužijete. Skôr sa film zameriava na zverstvách japoncov na číňanoch.