Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Nádherne grafické spracvanie. Ale ten dej. Nehral som nikdy hru, tak mi to pripadalo ako keby všetci z týmu húlili trávu a popri tom robili tento film. Úplné halušky, divné dejové zvraty, niečo sa snívalo, dačo sa objavilo dačo zmizlo, úplný guláš. Ale to technické spracovanie.

Mučedníci (2008)

Konečne originálny horor. Krvavý brutálny. od polovice však i pripadal až úchylný. Dobré technické spracovanie. Nápad originálny, štandartne ako v hororoch ke´d skončíte neviete na čom ste.

Panelák (2008) (seriál)

Všetci tu majú veké reči o tom aký je to shit, ale skoro všetci naokolo to sledujú, ja osobne jedným okom od PC lebo to sleduje manželka. Je to zúfalé, ale evidentne šité na slovenského diváka.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Začiatok začal úchvatne, no neskôr to prepadlo do priemeru. Velmi zaujímavé originálne protstredie. Bojové scény velmi dobré zvládnuté. Sem tam divné vsuvky a úplne divný koniec.

Far Cry (2008)

podla mna sa jedná o celkom obstojné Béčko. Väčšina ludí odsúdilo film už skôr ako ho videli lebo ho režíroval UB. Samozrjme mám k filmu väčšie nároky lebo som hral hru. Ale ke´d sa pozriem na film je to kalsické celkom slušne sparcované Béčko. Samozrejmy väčšeina éčok sú úplné stupidity a v tejto konkurencii je Far Cry na tom lepšie. Ak nemáte nič lepšie na pozeranie dá sa.

Nouzový východ (2008)

Určite to nie je film na oddýchnutie. samé riešenie problémov. Dobré herecké výkony, ale dej dosť nuda. Film ukazuje aký sú ludia pokrytci a falošný.

Předčítač (2008)

Som milo prekvapený, film s pointom, dobre spracovaný, dobré hercké výkony. Čakal som viac psycho umeleckú haluz, ale napak film má dej a vývoj.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Slabé velmi slabé, prvá polka fimu bola zúfalá, potom sa to trošku rozbehlo a dokonca to bolo sem tam vtipné. Tý čo nevideli pôvodný film, nech sa ani len nepokúsia vzhliadnuť tento film, nebudú v obraze. Škoda česká filmová škola je v komédiách velmi dobrá, toto však nie je ten prípad.

Poslední noc (2009)

Takže Seagal padá a padá. Film, ktorý sa skutočne nedá dopozerať. Tý ktroý sa vyžívajú v halde umelej krvy a črevami porozhadzovanými kade tade nech si prihodia kopec hviezdičiek.