Cestovatel (2007) (seriál)

Bohužel je tohle další návykovka, která se dá bez problému stihnout za jeden den (13 dílů), díky pouhopouhé jedné sérii. :-( První díl byl pro mě celkem zmatený a chvílema jsem přemýšlel, jestli pokračovat, ale závěr tohoto dílu si mě dostal. Konečně mu někdo uvěřil. Kdybych to měl shrnout, tak je to takový Návrat do budoucnosti (tuto trilogii také zbožňuju) pro dospělé. Musím souhlasit, že poslední 4 díly vážně stojí za to a doporučuji je shlédnout za sebou (stejně to jinak nevydržíte). Opravdu je škoda, že to je tak krátké, konec 13. dílu si o pokračování vážně říká...

Dvojí hra (2009)

Zatím zůstávám u 3*, moc jsem to napoprvý nepochopil a taky jsem teda nedával 100%, který je u tohoto filmu potřeba. Ale vesměs to vůbec neni špatný.

Proroctví (2009)

Co můžu říct za mě je, že celý film nebyl vůbec špatný, ale ten konec...?! Myslim, že ten to celý úplně zkazil a díky tomu odebírám 2*... Nechápu.

Den mrtvých (1985)

Myslím si, že triky jsou na tu dobu velmi povedené. Film má celkem rozumný děj, troufám si říct, že chvílema je i napínavý a samozřejmě se u některých scén i skvěle pobavíte a za film se cca 4x trochu leknete. Neodsuzoval bych tenhle film, když ho nechcete brát jako horor, tak můžete i jako komedii.

Doživotí (1999)

Ale jo, neni to úplně špatný. Podle mého názoru je to pohodovej odpočinkovej film. Na Frajera Luka to ale opravdu nemá.

Emmina první podprsenka (2007)

No, nevim. Teď jsem se na to zrovna dodíval v TV... ke konci jsem bohužel usnul. Ale z toho co si pamatuju mi tento film přiišel zmatený. Nejvíce mě ale štvaly dodělávané zvuky rádoby "Neváhej a toč", kolikrát jsem myslel, že mám zapnutý ICQ...

Policajt ze sámošky (2009)

Vtipný to není, ale nudný taky ne, rozhodně se na to ale dá jednou podívat. Každopádně najdeme i daleko horší filmy.

Křik studentů (1997) (seriál)

Taky si vzpomínám, jak jsem se kdysi dávno díval. Myslim, že to dávali vždycky ráno než jsem šel do školy, nějak kolem sedmý, taky jsem nevynechal jediný díl.

Prachy dělaj člověka (2006)

Nijak extra složitý, dle mého názoru i povedený film u kterého se i celkem pobavíte. -1* za to, že je to celkem komerční film... (Ev2). Určitě stojí za to to vidět.

96 hodin (2008)

Ze začátku film působí, že se bude jednat o typycký, ba dokonce romantický film, kde se příliš starostlivý otec snaží získat přízeň dcery. Vše najednou zcela změní směr, kdy jeho dceru v Paříži unesou. Pak už je to jen strhující akce, kde se Liam Neeson s nikým nepáře a nestane se tu nic takového jako v ostatních filmech, kdy po několika ranách se padouch ještě probere a někoho minimálně postřelí, případně uteče. Takhle přesně si představuju film žánru Akční / Krimi / Drama / Thriller!