• Krátkometrážní

Ex Machina (2014)

Tohle me vazne dostalo. Tahle UI je vlastne predzvest jak by to mohlo dopadnout. Tenhle desivej scenar je totiz za dverma. Technologie na to mame. Jak uz bylo receno, jde jen o to kdo s tim prijde driv... Tohle je budoucnost!

Poslední samuraj (2003)

Čím jsem starší, tím víc v tom vidím hloubku a myšlenky, které film nese. Jak už zaznělo ve filmu "Perfektní!"

Rezistence (2015)

Po celkem snesitelnem prvnim dile je tohle hodne velky propadak. Herecky vykon asi jako z Bckoveho porna. Priserne naivni hrdinove a zdlouhave strihy.. Dej takrka vubec nenavazuje na konec prvniho dilu, coz je skoda. Dalsi hruza je scenar, to ani snad nema cenu vic rozebirat..

Lorax (2012)

Super inspirativni, hlavne pro mladsi divaky. Jde videt, ze i animovane filmy toho muzou hodne rict. Co me tam ale desne vytacelo bylo zdlouhave zpivani, proto musim dat prumerne hodnoceni..

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

Pro me velke zklamani. Na sXe jsem se velmi tesil, jelikoz jsem soucasti teto subkultury. Dostal jsem vsak dokument o konceptu na dokument s Bananem. Nic proti nemu, je to sympatak a urcite ma muj respekt, jen nechapu, proc se ujal rezie clovek, ktery nerozumi tematu a ani neumi vysvetlit o co jde. Hodne lidi tento dokument uvedl v omyl o teto subkulture. Skoda..

Focus (2015)

Je to zabavne a zaroven nepredvidatelne. Bohuzel, ten konec je az moc pritazenej za vlasy, skoda ho, dal bych i lepsi hodnoceni. Myslim, ze vicekrat uz se na to divat zrejme nebudu..

Rychle a zběsile 7 (2015)

Našlapané jak hovado! Takhle si představuju dobrej akčňák u kterého vypnete, nemusíte uvažovat a bavíte se. Spousty dobrých hlášek a pocta Paulovi. Tohle má plný počet zaslouženě.

Divočina (2014)

Film by se měl jmenovat "Tisíc a jedno životní moudro". Příběh tak pohádkovej, že jsem ji nežral ani ten "těžkej" batoh na zádech. Ta hvězdička je čistě díky hezké přírodě v Kalifornii..

Zámotek (1985)

Svetelkujici ufoni me celkem desi, pritom zbytek je jako pro deti. Komedie to ale urcite neni...

Zůstaň se mnou (2014)

Ta třetí hvězda je za Chloë. Zbytek hodnotit nebudu, už samotný název vám bohužel řekne jak to celé dopadne, takže se nemusite ani dodívat...