30 dní dlouhá noc (2007)

dal by som 3,5*......horror nie je zrovna mojím obľúbeným žánrom, takže celkom fajn.

Kontraband (2012)

bolo to výborné, napínavé, aj keď pripúšťam, že miestami až príliš vyumelkované. Wahlberg pre mňa /spolu s inými borcami /napr. Ch.Bale, Gyllenhaal, R.Gosling , M.Dammon a spol./ už dávno nahradil starú gardu /Schwarzenegger, Stalone, Willis, Lundgren a spol./. Tie postavy sú oveľa, oveľa realistickejšie, človek im to ptoste uverí. P.S: opať som sa presvedčil , že hodnotiaci priemer na CSFD je často zavádzajúci. Výrazne podcenený film - 85%

Blade Runner (1982)

možno v 80-tych rokoch to bola bomba ale dnes je aj 100 filmov so scifi dejom lepších. Vizuálne to bolo fajn ale pravdu-povediac miestami neprehľadné, nudné, vadilo mi veľmi, že sa to stále odohrávalo v tme či šere. Dobrý film aj po 30 rokoch musí byť stále dobrý a toto rozhodne dnes už nie je.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Zhrnutie: americké voľby nevyhrávajú najmúdrejší ľudia, ale najvačšie celebrity. Myslím, že to bola slušná ukážka toho ako to vo svete politiky chodí.

Milosrdné lži (2010)

prvú hodinu veľmi nezáživné, potom sa celkom rozbehne.Ale stejne by som si to už druhýkrát nepozrel.

Sedm životů (2008)

Úžasný príbeh !!! Výborne gradujúci film v ktorom Will Smith ukázal , že je ,,Pánom Hercom,, a Rosario Dawson ma definitívne presvedčila, že je veľmi pekná žena. P.S: Oskar roku 2008 bol nabitý skvelými filmami a hercami ale napriek tomu aspoň v nomináciách tento film mal byť.

Sinsegye (2013)

scenár nebol zlý ale réžia mohla byť aj lepšia. Bohužiaľ zo začiatku mi pripadali tí kórejci všetci rovnaký , do konca som si nebol schopný zapamatať ich mená a boli pasáže keď sa to podobalo až na paródiu. Film má ale rozhodne vysokú kvalitu a vrcholil skvele ako máločo. Najviac na mňa zapôsobilo to , že vačšinu nezdarov riešili nožmi a nie strelnými zbraňami a hlavne tá masová bitka v podzemných garážach ! 85%

Nevědomí (2013)

dlho tento film bol u mňa na 5*, ale ten záver, ten záver :(. Vizuálne skvelá, výborná hudba, perfektné efekty a neprehnane veľa akcie. Aj málo hercov sa mi páčilo / skvelý výber !

Modrá laguna (1980)

pre mňa je to krásny film a BASTA. Suhlasím s AlchENEMY,

Muži v černém 3 (2012)

najvačšou slabinou je scenár, ale inak sa to dá pozerať. Pre mňa ale zatiaľ najslabšia časť.