Duševní slepota (2002) (TV film)

Ten film je tak hnusný, že až som ho musel dopozerať. Chcem povedať, že tie dve stupidky boli stvárnené skvelo. Klobuk dole pred Umou a Juliette. na chvíľu mi zhnusili USA dokonale.

Gangy New Yorku (2002)

Napriek tomu, že film sa tvári veľmi luxusne, prepracovaný fakt do detailov / oblečenie postáv, interiéry aj exteriéry / s výborným hereckým obsadením .... u mňa to nezanechalo žiadny extra pocit, pocit ktorý opätovným vzhliadnutím chcem zažiť znova. Prvá polovica filmu z môjho pohľadu veľmi nudná, potom sa to zlepšuje ale ... iba 65%.

Insomnie (2002)

4 a pol hviezdičky 80%, skvelí Al Pacino a Robin Williams !!! Krásna aljašská príroda a výborne zhmotnená nespavosť.

Interstate 60 (2002)

možno 3+, ale čakal som viac. Pobavil som sa však dobre...

Krvavá neděle (2002)

keď sa pozriem na priemerné hodnotenie tohto fimlu / 85%/ tak musím byť veľmi kritický. Prvých 45-50 minút predstavujú vrchol nudy....dalo sa to zhrnúť do 5-7 minút a lepším scenárom oveľa viac oživiť. Potom keď sa film rozbehne tak nám zážitok zničí ,,trasúca sa kamera,, ktorá má akože dodať na akčnosti /ale vačšinu ľudí....priznajme si to, len znervóznie/, no a hlavne ak je to hraný dokument alebo sfilmovaný dokument....no proste hybrid ktorý ja rozhodne nemusím. Výsledkom bolo pre mňa veľké sklamenie. Ale rozhodne som na strane írskeho ľudu, za ich boj pre ich ostrov!!!

Pianista (2002)

jeden z najemotívnejších filmov na svete, najlepší počin Romana Polanskiho ale aj Adriena Brodyho. V tomto filme je toľko utrpenia a ľudskosti, že by to mal byť povinný film pre dospievajúcich.

Simone (2002)

Postaviť film na jednej krásnej babe / bohužial ja som tu nevidel nič iné nadpriemerné / je pre mňa príliš málo na to aby som dal viac ako 3*

Zvrácený (2002)

prvých 30-40 minút je to ťažká nuda, potom nasleduje 10 minút brutálnej ohavnosti s ktorej sa normálny človek do konca už nespamätá aj keď je druhá polovica oveľa krajšia. Film hodný svojho názvu. PS kamera - odpad !!!

Amélie z Montmartru (2001)

...nebudem kopírovať dav....nepáčilo sa mi to, naivné, nudné?, stupidné, videoklip?....neviem ,mal som čo robiť aby som to dopozeral. Nepáčilo sa mi to prvý ani druhýkrát :O(

Donnie Darko (2001)

čo to malo akože byť ??? Tu asi všetci idete na tráve či čo.