Santa je úchyl! (2003)

Nemůžu jinak, i když film je úplný bulshit, tak za santu v představení B.B.Thortona je to neuvěřitelně vtipné, jeho vytříbený slovník a místy jsem vážně myslel, že to nátačel sjetej nebo opilej.

Rambo: První krev (1982)

Sice to není řežba, která přijde v dalších dílech, ale tento byl právě tímto výjimečný a lehce nás seznámil s kým máme tu čest (závěr filmu) ...

Než si pro nás přijde (2007)

Začátek pro mě nudný, pak se to teprve rozjelo a končí to až moc dojemně.

Elitní zabijáci (2011)

Miluju Stathama a jeho filmy, tento má sice dost slabších míst, ale i tak jsem se rozhodně nenudil.

Fighter (2010)

Co se týče filmu, tak jedno vím jistě, Bale to sice zahrál famózně, ale vidět ho jako těsně před smrtí, umírající na anorexii už víckrát vidět nechci !!! Film jako celek mě nezaujal, tak jako právě Warrior, který je bezkonkurenčně top ve svém žánru.

Warrior (2011)

Neuvěřitelné drama o dvou bratrech ve světě MMA, jako fanoušek tohoto sportu hodnotím plným počtem. Herecké výkony taktéž - zvlášť Nick Nolte byl skvělý. Zanechalo to ve mně nezapomenutelný emoční zážitek.

Lepší už to nebude (1997)

J.Nicholson to dobře hlasí a táhne velmi znatelně celý film, ale na pět hvězd to bylo až moc zdlouhavé.

Top Gear (1978) (pořad)

Miluju auta, miluju tedle pořad, miluju ty tři, miluju Stiga a miluju jejich humor.