Román pro pokročilé (2019)

Vašute to jako vážně? Shlédnutí na vlastní nebezpečí... Zasmějete se možná jednou, slabší povahy dvakrát.

Tři tisíce let touhy (2022)

Těšil jsem se na nářez z traileru, ten ale nepřišel... Z tohoto docela zajímavého příběhu o džinovi se dalo vytěžit mnohem více. V kině to byly docela muka a čekání na nějaký zvrat či pořádný děj, který se nekonal.

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Naprosto zbytečný film… Měl všechno, co film mít nemá.

Top Gun: Maverick (2022)

Dlouho jsem neviděl film, který by tak moc vtáhl do děje. Na to, že se jednalo o "Top Gun", tedy oblast stíhaček, to byla velkolepá podívaná. Nejednomu divákovi zůstaly po konci filmu oči suché. Napínavé, emočně drtící s neuvěřitelným Tomem Cruisem - doteď nechápu, že mu v době natáčení bylo 58 let, respect a  klobouk dolů.

Chatrč (2017)

Prosím, vic takových filmů s podobnou tématikou. Kdo pozorně poslouchal, musel si odnést spoustu, jak já řikam s oblibou tzv. "aha momentů".

Miluj svůj život (2007)

Více takových "osvícení" by mohlo být zfilmováno!

Pokojný bojovník (2006)

Po letech jsem shlédl tento film znovu a zanechal ve mně mnohem silnější dojem. Možná to je tím, že je mi toto téma velmi blízké. Každopádně je třeba se soustředit na jeho poselství, které když pochopíte, tak Vám předá mnoho užitečných "aha momentů".

Sváteční rande (2020)

Oddychová romantická komedie na jeden hezký večer s přítelkyní.

Ježek Sonic (2020)

Jim Carrey tomu dal fakt velkou dávku humoru.