Je to i můj život (2009)

Velmi silný příběh s ještě silnějším tématem, většině nejspíše ukápne slza. Člověk si hned uvědomí, jaké má štěstí, že je "zdravej" jako rybka a měl by být za to vděčný.

Naprostí cizinci (2016)

Pomalejší rozjezd o to však zajímavější průběh a hlavně závěr.

Všechno nejhorší (2017)

Horor? Spíš komedie se špetkou horového nádechu. Přesto stojí za zhlédnutí. Pobavíte se a jako bonus se párkrát leknete.

Thor: Ragnarok (2017)

V popisu filmu chybí slovo - komedie, protože to opravdu byla akční, fantasy, scifi komedie. Thor se opravdu namakal, aby vyjadřoval svoji sílu a Hulk opět nezklamal. Výborně.

Matky na tahu (2016)

Hezký příběh o mateřské lásce a co vše je matka ochotná udělat pro své milované děti. Ovšem já osobně jsem měl tendence film po pár minutách vypnout a jen díky tomu, že jsem čekal, že se úroveň filmu zvedne, jsem jej dokoukal - nestalo se tak. Jednou a dost - to tady platí dvojnásob.

Volání netvora: Příběh života (2016)

Tento film mě nějak minul... Myšlenka určitě velmi zajímavá, ale dle mého hodně špatně předaná divákovi. Nedíval jsem se sám a druhá polovička usínala a na konci řekla: "wtf"? A to mluví za vše...

Pobřežní hlídka (2017)

Oddychová komedie, která neurazí, ale vícekrát ji vidět nepotřebujete... Jako bonus dostanete opravdu "cool" pokoukání na polonahá těla.

Uvnitř tančím (2004)

Hodně povedené drama, které vkusným humorem ukazuje život dvou vozíčkářů. Chvilkami je člověku do breku a pak se nad celou situací pousměje, výborné.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Obsazení akčních hvězd mi naznačovalo, že by to mohla být trefa. Ale role JCVD a DL byly spíše k smíchu. Adkins sice umí slušně rozdat rány, ale bohužel na vyšší hodnocení to není... Bylo to prazvláštně natočeno.

D-Tox (2002)

Chudák Sly, jeden z nejhorších filmů od něj... Ale ani tak to nebyla jeho vina jako spíš celému způsobu podání tohoto filmu.