Spravedlnost pro Sergeje (2010)

Sice v podstatě jenom mluvící hlavy a do toho občas jakýsi artový záběry, ale i tak dechberoucí.

Drive Angry (2011)

Fajnový béčko s pár skvělejma nápadama, který bohůžel zabíjí druhá půlka.

Mr. Orgazmo (1997)

Je to ptákovina o ptácích, ale i tak to celkem ušlo.

TRON: Legacy 3D (2010)

Původní Tron se mi nelíbil, to bych měl říct hned na začátek. A teď je otázkou, jestli se mi tenhle nelíbil víc anebo stejně. Ale filmu, kterej je v první třetině uplně debilní, v druhý třetině je to kopie jedničky (!!!!!!!) a v poslední třetině patetickej škvár nemůžu dát vyšší hodnocení. Nehledě na to, že mi to neskutečně připomínalo zkažený Hvězdný války (a očividně nejsem sám).

Dezertér (1933)

Ono to vlastně bylo celkem dost dobrý, ale už je těch filmů, kde se stávkuje a kde se oslavuje socialismus na mě v poslední době trochu moc. Nehledě na to, že jsem se v tom filmu ztrácel, ale možná to bylo tim, že jsem na to koukal s horečkou.

Ten nejlepší (2000)

Bavilo mě koukat na to, jak ten De Niro furt demoformoval ten svůj xicht a házel různý grimasi. Vlastně mě bavil celej film, ale malý hodnocení dávám proto, že to bylo plytký, předvídatelný, patetický a bůhví co ještě zápornýho to bylo.

Andyho film (2009) (amatérský film)

Andy, já ti nevěřim, že se to nestalo a od teď už s tebou nikdy na chatce nebudu!

Gympl (2007)

Zavzpomínal jsem na gymnaziální léta (no neni to zas tak dávno) a musim říct, že to je jeden z mála filmů, kterej tu střední školu tak nejak vystihuje. Samozřejmě něco je přehnaný a stereotypizovaný (viz některý učitelé), ale jinak je to fajn. Jako třeba "Kde máš přezůvky?" - "Tohle jsou přezůvky!" apod. zažil snad každej. Z mladejch herců jednoznačně nejlepší Mádl, ostatní působí jak z amatérskýho filmu. Celkově se mi to líbilo.

Lewis, Clark a George (1997)

Docela zábavnej film, akorát jsem mu moc nevěřil. Hodně věcí mi tam přišlo samoúčelnejch, jako by si to celou dobu hrálo na něco, co to není.