Černá Dahlia (2006)

Nevim, jestli to bylo otřesnym dabingem (jak já ty dabingy nesnášim), ale ten film mi přišel hrozně zmatenej. Neustále řešil nějaký situace, který mi byly uplně ukradený, herci byli tak nějak divně nemotivovaní a prostě celý to bylo takový.. já nevim... jako nějaká divná skrumáž noirovejch postupů a postav beze smyslu a bez jasnýho směřování pozornosti...

Chata v horách (2012) odpad!

Tak tohle byla stoprocentně největší a nejotravnější blbost, kterou jsem za poslední roky viděl.

Slova (2012)

Čim víc nad tim přemejšlim, tim míň mám ten film rád. Tři linie, všechny hrozně povrchní a tim pádem ani jedna nijak zvlášť zajímavá. Nerozvinutý důležitý motivy a naopak nechutně rozpitvávaný zbytečnosti (proč mám pět minut koukat na někoho, kdo píše knihu, když už jsem to ve filmu před tim viděl asi 4x). K jádru věcí se film dostane vždy až tak půl hoďky po tom, co už divák dávno tuší, co se bude dít.. Zde chválená hudba je neuvěřitelně vtíravá a už od začátku mě štvalo, jak falešně vzbuzuje emoce. Konec filmu byl divně nelogickej a zbytečně vyhrocenej. Zajímal by mě americkej závěr, ale nechce se mi věřit, že může bejt horší.

Rozmowy nocą (2008)

Uplně obyčejnej romanitckej film, bez jakýkoli přidaný hodnoty. Dorocinski je fajn, ale postava Matyldy je na přesdržku.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Je to fakt hrozná trashovka, ale člověk se u toho zasměje. Výborný hlášky, který snad ani nemá cenu citovat.

Nezastavitelný (2010)

Už ten námět je svym způsobem dost debilní, ale tak co. Je to přesně ten druh filmu, kterej se hodí na situaci, kdy si chcete vypláchnout hlavu ne uplnou demencí.

La cara oculta (2011)

Polovinu filmu sledujeme 2x doslova stejnou akci. Autoři asi mají diváky za blbce a nenapadne je, že si něco taky můžou sami domyslet. Dalo by se z toho vytěžit daleko víc. Škoda. Jo a horor to není.

Prometheus (2012)

Jsem frustrovanej, protože stačilo hrozně málo a bylo by to uplně výborný. Atmosféra a očekávání jsou zabíjeny hloupými vyústěními, absolutní nesoudržností a odkláněním od zodpovídání otázek, které v průběhu filmu vyvstanou.

Avengers (2012)

Nudinka plná nucených vtipů.