Zachraňte vojína Ryana (1998)

Jelikož mám válečné filmy rád, ohodnotil bych tenhle jako jeden nejlepší dosud natočených. Spielberg si dokázal vyhrát a úvodních 20 minut (Omaha Beach) je toho důkazem. Navíc ve filmu nebyli žádné milostné románky či tak, to podle mě sem nepatří.Pochvaluji též kameru, která lítala přímo mezi bojištěm, takže jsem se krásně mohli všichni vžít do dané situace. Také nesmím ještě zapomenout na skvělé obsazení herců : Tom Hanks, Matt Damon, Edward Burns a další.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Na to, že je to natočený hale, tak po vizuální a taktéž po herecké stránce, výborně zpracovaný film.

Pokémon (1997) (seriál)

To je moje !

Panic je nanic (2006)

Byla tam scéna, která mě pobavila. Teda aspoň myslím...

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Ano nápad stvořit tohle mostrum je fakt geniální. Má tenhle seriál vůbec konec?:D

Temný rytíř (2008)

Každopádně jeden z nejlepších filmů za rok 2008. Trochu jsem se obával, že ve film bude jen pár akcí, nesmylsných honiček a jako vždy Batman vyhrává. Jenže jsem se šeredně mýlil.Všechno do sebe perfektně zapadalo. Nejvíc mě překvapil Heath Ledger v roli "Jokera" a jeho vnesení chaosu do města Gotham. Škoda, že tohoto herce už v žádným novým filmu neuvidím. :(

Forrest Gump (1994)

Určitě nejlepší herecký výkon T. Hankse. Pro hlupáka, každý hloupý.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Výtečný film, rozhodně se na něj podívám v životě několikrát. Co mě ale udivuje, že film takových kvalit nezískal ani jednoho oscara. Hold v roce 1994 bylo dost kvalitních filmů.