Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 10 bodů
McFreak
Pavlína Jurtíková
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Odbor městské zeleně
(2009)
Městečko South Park
(1997)
Domek z karet
(2013)
Pozůstalí
(2014)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Přátelé
(1994)
Griffinovi
(1999)
Simpsonovi
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(13)
BoXBe
zeromore
gaggu
Zuzza
punkobzol
pridala
Markette
RafaKrakal
Bolicko
Miisulka
ewiiik
JarousekAVT
DserCom