Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

O mně

Jsem fanda asijské kinematografie ve všech jejich podobách, ať už jde o horrory, mysteriózní příběhy, melodramata, komedie, gangsterky, filmy s prvky bojových umění, sportovní tématikou, akční filmy ad.. Nejvíce preferuji jihokorejskou tvorbu, dále thajskou, japonskou, hongkongskou, čínskou a ani minoritním asijským filmovým destinacím se nevyhýbám. Občas zafušuji i do obrovského, ale pro mě prozatím exotického filmového rezervoáru Indie. Mým životním snem je všechny mé oblíbené asijské země procestovat a tříbit si nejen filmové zážitky...

Jsem notorický lenoch, sociální typ člověka (jak jinak bych mohl vystudovat sociální práci :) a koreofil (měl jsem půlroční extempore na koreanistice, čímž bych se asi neměl chlubit, ale což...). Trochu jsem se angažoval ve filmové publicistice. Mé staré texty najdete buď na FilmWebu, anebo na čistě amatérské Studně. Momentálně jsem členem radakčního týmu (filmová rubrika) stránek asianstyle. Recenzí a dalších článků tam mám díky mým lenivým náladám a současně kvůli pracovní vytíženosti jen pomálu. O vlastní blog už v podstatě nepečuji... V reálu na mě zaručeně natrefíte na projekcích snímků asijské sekce MFF KV a především na prosincové Filmasii.

 

Od začátku ledna 2016 se nacházím na Maltě, kde studuji na jazykové škole angličtinu. Zatím se pilně učím a procházím okolí Sliemy, kde teď momentálně bydlím. Na filmy zatím není moc čas. Ale brzy testnu multiplex Eden, jenž se nachází pár stanic busem odtud v Paceville. Denní teplota se tu pohybuje v rozmezí 12-20 stupňů. Většinou je tu hodně příjemně a moc se mi tu líbí.

 

 


 

Obrázek 1

Reklama

Reklama