Resident Evil: Afterlife (2010)

Pořád to samé furt dokola. Ted už to ale byla nuda. Navíc to neustálé zpomalování času a zdržování. Doufám, že další díl už nebude, to by mohla být naprostá katastrofa.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Efektivní podívaná to sice byla, ale mě to nijak zvlášt nenadchlo. Popravdě sem to čekal trochu víc vtipnější. 50%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Sice jsem shlédnul jen pár epizod, ale ty mě pobavili (i když nenavnadily na další dobrovolné zkouknutí).

Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)

Nádherně promyšlený plán jednoho školáka na ovládnutí světa. Po psychologické stránce naprosto dokonalé (ooo ano, myslím, že se to klidně vyrovná i Death Notu), co se týče akce tak tam sem slintal blahem. Ale u tohoto seriálu jde opravdu spíš o tu psychologii než nějaké super obrovské bitky mechů. Já si to užíval a téměř nedýchal, zkrátka úžasná podívaná, která by se bez své nádherné animace neobešla. Postavy super a příběh... No, to je jiná liga;) Za mě 100% + 5* navíc

Code Geass: Hangjaku no Lelouch - R2 (2008) (série)

Druhá řada pokračuje rok po té první a hned ze začátku nabírá dost vysoké otáčky (i když se v mnohém podobá první serii). Ale to, co přijde okolo 20 epizody už je něco naprosto neuvěřitelného. Popravdě řečeno jsem i já na tu delikátní hru Lelouchovi skočil a sežral to všechno i s navijákem. Poslední 4 díly jsem téměř nedýchal a ten úplně poslední jsem hltal a nakonec byl totálně vyveden z míry - tohle jsem prostě opravdu nečekal. Celá druhá serie by byla pro mě na 4*, ale za ten poslední díl a to, jak to měl Lelouch všechno promyšleno do dokonalosti, mi nedá jinak, než že těch 5* dám. A dal bych i víc;) Nádhera

Cesta do fantazie (2001)

Jo, tak tohle se mi líbilo. A moc. Po animační stránce vyjímečné, příběh má hloubku a ta hudba - prostě lahoda.

Red (2010)

Vcelku normální akční komedie se spoustou ohraných gagů a skečů, ale... A právě to ale je úžasný. Sice byla většina vtipů uvedena v traileru, i tak ale film dokázal velmi příjemně a (někdy) i inteligentně pobavit. Kupa vysloužilých agentů tu nakopává zadek celé armádě svých mladších kolegů a jde jim to vcelku pěkně od ruky. Dal bych 3* ale pobavila mě jedna scéna na konci (Ted už je ti líp?). Zkrátka nenáročná zábava, která opravdu dostojí svému žánru a v mnohém překonává své soužánrovce.

Zero no cukaima - Princess no rondo (2008) (série)

Sice není tahle seriu už tolik povedená jako ty předchozí dvě, ale i tak si stále zachovává své kouzlo + je tady pár pekvapení. Dal bych 3* ale za poslední tři díly jednu přidávám - jsou fakt super.

Čistá duše (2001)

Velmi povedené drama se suprovým obsazením. Navíc podle skutečné události, což mě fascinuje ještě víc.

Poldové (2010)

Sice to nebylo zas až tak marný ale jinak nuda, nuda a nuda.