Admirál (2008)

Bohuzial sklamanie. Bojove sceny nedopilovane, trocha citit animaciu a kameraman by tiez zasluzil. Vztah hlavnej dvojice bez chemie a bez sympatii a po reziserskej stranke dost amaterske.

Africké kočky: Království odvahy (2011)

Nieje od veci z casu na cas dat si nejaky dokument, zvlast tak podareny ako tento. Krasna africka priroda a skvely hudobny doprovod.

Ajťáci (2006) (seriál)

Tytpycky Britsky humor reznuty monty pythonovskymi skecami. Sice je zaradeny do prostredia IT ale to sluzi len ako prostredie a hoci nie vsetky gagy mi prisli vtipne, bavil som sa obstojne.

Akira (1988)

Uzasny celovecerak, ktori je urceny pre sirsie publikum, pricom ostavaju zakony manga anime zachovane. Je uzasne ako sa dokaze pribeh vryt do pamate. Je potreba trosku vnimat viac ako normalne ale odmena sa dostavi. Jeden z kralou spolu s ghost in the shell a dalcimi...

Alenka v říši divů (2010)

Na Burtona mi to prislo velmi komorne a stale som mal pocit, ze tomu nieco chyba.

Alfa a Omega (2010)

Napriek tomu, ze na par miestach sa alo aj slusne pobavit, celkovo to radim medzi sedy priemer.

Americká krása (1999)

Zaujimavy film a nebyt par zdlhavych a zbytocnych momentov, mohlo byt hodnotenie lepsie.

Americké psycho (2000)

Priemerny psychothriller, ktory Bale posuva o uroven vyzsie.

Americký zločin (2007)

Samotny pribeh si o zfilmovanie priamo hovoril a nakoniec to vyslo. Bohuzial som sklamany. Uvod nudne pomaly. Herecke vykony slabsie, nic extra som si nevsimol. So Spacmi sa to teda porovnat neda. Takisto sceny nasilia su prekryte strihom a pohladom na dom, kde pocut krik. Cele je to vedene v nejakej homogennej rovine, kde emocie posobia dost prvoplanovo. Udalosti urcite sokujuce, ale ako film na polceste.