Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Urcite Botov najlepsi hellraiser kde sa pomerne mierni s predstavami a ma to zaujimavy uvod aj uspokojujuci zaver a scena deleneho Nenriksena ma vylozene pobavila. Zdarile zakoncenie jednoho kultu.

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

V podstate nadvazujuci diel na predosly. Reziser na nas chrli jednu scenu za druhou pricom nikto nevie co je skutocnost a co predstavy a clovek od zaciatku tusi ako to dopadne. Nasledny zvrat na zaver sa vsak po 80min nudy a chaosu uz vsak vela nezachrani.

Hezké vstávání (2010)

Priemerna komedia aj led par vtipnych momentov sa jej upriet neda.

Highlander (1986)

Zaujimavy namet pojal reziser na moj vkus velmi civilne a cast zo sucasnosti posobi az noirovo. To co robi z tohto filmu unikum je nadherna priroda na skotskej vysocine a nesmrtelna hudba skupiny Queen.

Hněv Titánů (2012)

Grecka mytologia vycucana na holu kost ale ako nenarocny akcnak sluzi viac nez dobre a bavil som sa cely cas. A 3D zafungovalo na vybornu.

Holky to chtěj taky (2001)

V podstate asi najvernejsia nemecka kopia prciciek aj ked s trochu inej perspektivy. Pozriet sa to da a aj za Karoline Herfurth 3*.

Hooligans (2005)

Realisticky natoceny film z prostredia futbalovych chuliganov vas udrzi v pozornosti cely cas a hlavne zaverecna bitka je skvela.

Hostel II (2007)

O dejovej linke ci nebodaj pribehu je skoda hovorit. Tolko nezmyslov pokope sa len tak nevidi. Este aj pivu sa vravi drink. Ale trebars pasaze z tovarne su slusne a odfakleny vtak sa tiez nevidi kazdy den. Takisto zaverecny fotbal dokazuje ze sa musi hrat hlavou.

Hra (1997)

Uzasny thriller ktori svojou atmosferou pohlti a uz nepusti. Svoju zasluhu ma na tom aj skvely Douglas. Originalny snimok akych vela nebyva.

Hrdost a sláva (2008)

Zaujimavy namet ale ani skvely herci nedokazu s chabeho scenara vyzmykat viac. Topia sa v zaplave patosu a zbytocnych dialogov. Tych par scen co stoja za to nestaci.Mozno by stacilo vystrihnut par min. zo zaciatku a dalo by sa na to pozerat inak. Takto je to len sedy priemer co zapadne.