Alenka v říši divů (2010)

Na Burtona mi to prislo velmi komorne a stale som mal pocit, ze tomu nieco chyba.

Blade Runner (1982)

Sklamanie. Snimok tak pomaly a nudny, ze som ho pozeral na 3krat. Aby som nezaspal. Vo svojej dobe mozno posobil inak, ale mne neponukol zhola nic.

Red Force 4 (1989)

Z uvodnych dielov serie najpodarenejsi diel, zasluhou Yuena. S trochou nostalgie je hodnotenie 4*.

Halloweenská noc (2007)

Hororove komedie to maju tazke. Najma ak nevedia ci su viac hororom alebo komediou. Atmosfera je pochovana na zaciatku a nebyt Briana Coxa, slo by hodnotenie dole. Najviac ma vytocil useknuty zaver.

Americký zločin (2007)

Samotny pribeh si o zfilmovanie priamo hovoril a nakoniec to vyslo. Bohuzial som sklamany. Uvod nudne pomaly. Herecke vykony slabsie, nic extra som si nevsimol. So Spacmi sa to teda porovnat neda. Takisto sceny nasilia su prekryte strihom a pohladom na dom, kde pocut krik. Cele je to vedene v nejakej homogennej rovine, kde emocie posobia dost prvoplanovo. Udalosti urcite sokujuce, ale ako film na polceste.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Pokial vezmeme do uvahy, ze je to naprosty nezmysel, budeme sa bavit. Aspon ja urcite. Chce to svojskeho divaka a az sa zda ze sa jedna o parodiu jednicky. Ale da sa.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Rozhodne nie bez chyby, ale dostal som to, co som ocakaval a to mierou vrchovatou takze ano, je to za 5*.