blekekeke

okres Náchod

2 body

1 2 3 4 5 6 7 8 13 24 36 47
    • 29.5.2010  19:07

Jednoznačně doplna. Neotřelé a nezaměnitelné hlášky, ve chvílích, kdy by to jeden vůbec nečekal. Viz. třeba v dojemně krvavé chvilce "tak za tohle nás pokojská nepochválí" viz. plno dalších a dalších skvělých hlášek a skvělých scének.

• 13.3.2010  07:48
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

ano, tohle můžu ...

• 13.3.2010  07:45
    Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

Seriál vysílaný v několika zemích světa, což mluví za vše ...

• 23.1.2010  20:11

Zápletka neprozrazena nebo nemám ten správný úhel pohledu. Což nepochopím, jak na něco zírám přes dvě hodiny, nedozvím se vlastně nic, ale přitom vím o čem to bylo a cítím se víc než spokojen, vlastně bych řekl že i uspokojen :o) Děkuji, David Lynch.

• 18.1.2010  22:32
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Trvalo mi 16 let, než jsem ten seriál dokoukal. Bez rozmýšlení bych si jej dal znovu.

• 14.1.2010  17:19

Po vlažném začátku a představení postav s jejich stroji, bez kterých nemůžou ani na záchod, se ve chvíli, kdy se ve vysílačce ozve "černý jestřáb sestřelen" (ve filmu jeden z nezapomenutelných momentů). Strhne krutá nepřehledná přestřelka, kde chvílemi nevíte kdo po kom střílí. Boj trvá dlouho a když už víte, že se blíží konec, nechcete aby to přestalo. Tohle si musím dát jisto jistě ještě jednou.

• 9.1.2010  19:44
    Cashback (2006)

Nechal jsem se unášet vyprávěním Bena, ještě unášivější bylo zastavení času, unášivá byla i hezká hudba, která příjemně film doprovází. Na konci jsem sice neuronil ani jednu slzu, což by se u takového konce nemělo stát, i tak přes tento handicap dávám 5*

• 2.1.2010  20:05
    Podfu(c)k (2000)

Dobrej podfuk :) a jak vidno, i bez krve se dá udělat dobrá gansterka :) i humorná byla. Zaujal mě úsporný záběr a to přelet pře moře "letadlo, panák a šup ven" to byl frkot :)

• 30.12.2009  20:17
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Viděl jsem 4x a vím, že to nebylo naposled.

• 26.12.2009  18:27

Tolik drsňáků v jednom městě, no co se dalo od nich čekat, když je ve hře půl miliónu s portrétem královny a jako bonus tucet pytlů zeleného štěstí. Tohle jinak dopadnout nemohlo, ale stejně jsem byl překvapen rychlým svižným dějem, který co minutu měnil směr. Postavy přesně ušité na herce. Kamera chodila kudy měla. Strhující děj. Tohle dílko si zaslouží být na výsluní.

• 12.12.2009  22:29
    Brak (2002)

Režisér natočil snímek v době svých studií, což mu na kvalitě nic neubralo, ba snad i přidalo. Snímek je hodně nedoceněný/nepochopený. Pravděpodobně svým osobitým stylem černého humoru, kterého je v něm na rozdávání. Bavil jsem se v kině celou dobu a dovolil si snímek shlédnout od jeho prvoshlédnutí, ještě několikrát.

• 17.10.2009  18:12

"Máchale spadlo ti to, seber to" :o) Pohádka, která si zaslouží být každý rok v TV programu. Pohádka, která neomrzí.

• 15.9.2009  19:21

Vždycky když shlédnu filmek z produkce s razítkem GB, říkám si proč jsem se na tom ostrově ksakru nenarodil, když mi ten jejich humor tak lichotí :) Lehká, svižná, černo-humorná komedie k sušenkám a čaji. Mám rád věci, po kterých je zbytek dne veselejší a tahle je jedna z nich.

• 27.7.2009  22:36
    Tobruk (2008)

Po reklamní masáži na film, jsem nečekal nic světoborného. Nakonec se z toho vyklubal parádní váleční film. Nemám co vytknout, snad jen že by půl hoďka navrch nebolela, ještě by bylo co vysvětlovat.

• 23.7.2009  20:20

Romantika jde často mimo mě, jenže u tohoto jsem vydržel přes dvě hodiny bez hnutí, bez vody, bez jídla. Co bych nevydržel, vydržela to Mathilda a dočkala se. Vydržel jsem to s ní a dočkal se taky. Neskutečně dobře sehraný příběh. Nemám námitek, snad jen ten nechutně posmrkanej kapesník na závěr :)

• 7.3.2009  07:03
    Batman (1989)

O příběh nejde, jde o Batmana a ten je dokonalej. Od kostýmu až po akci. I dnes bych chtěl být Batmenem :o) Bez Jacka Nicholsona a Kim Basinger, by ale nebyl Batman jako film kompletní.

• 9.9.2019  20:07

Pravda a láska zvítězí, čůr ... Tohle prostě nemělo chybu :D

• 12.3.2019  20:00
    MOST! (TV seriál) (2019)

Hlášky z ulice, lidi z ulice, život ulice ... v tomhle seriálu se najde každej, úplně každej :D

• 28.1.2019  20:43

Přesně to, že od toho nečekáte nic. A ono to dalo víc, než se čekalo. Jako horory nerad, ale nečekal jsem až takovou porci zábavy :)

• 18.12.2017  21:37

Při každé vytažené rozbušce trnete. Čekáte to každou chvíli. Sucho v hrdle, mráz po těle. U každého dětského pohledu do písku trpíte. A pak to přijde v tu nejméně čekanou chvíli ... uf.

• 20.11.2017  20:18
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Opět další z řady severských krimi, kde vše dobře dopadlo a našlo se i mimi. Přehlédnout se daly i vady, valy a vyváženost genderova. I přes tyto neduhy a fakty, jsem opět obdivoval propletenost příběhu a stínu vinny nade všemi přítomnými ...

• 29.10.2017  10:51

Pohodová hodinka a půl. S pohodovými lidmi. V pohodovém prostředí. Prostě jsem rád, že jsem zase viděl film, u kterého nebylo potřeba se stydět. Pobavil, zahřál, zasmál, i když na konci nějaká slza ukápla ;)

• 23.7.2017  07:48
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Trefa do černého ... Žloutek .... s Bílkem už jsem :D

• 21.7.2017  20:23

A proto jsem se rozhodla tě skalpovat a tvoji vesnici vypálit :D Ty wole, to je prostě maso. :)

• 21.7.2017  20:21

Okouzlijící Wednesday a roztomilý Festr ... s nimi bych se nebál bydlet :D

• 18.6.2017  17:14

Julija Peresild a její "smrtící" pohled. Uvěřil jsem ... Jeden ze snímků, kdy vůbec nevadí, že k realitě má tenhle kousek daleko...

• 11.5.2017  18:10
    Boj o těžkou vodu (TV seriál) (2015)

Není ani co vytýkat, dodávat ... skvostně zinscenovaná válečná akce.

• 17.3.2017  20:51
    Marťan (2015)

Ten pocit, že praskne sklo a jste v prachu. Šílený pocit z nekonečné prázdnoty. V celku šíleně sugestivní zájezd na Mars. Uvěřitelný snímek se vším všudy. Tedy trochu to opět kazila všude přítomní Amerikanizace, ael co. Marťan je prostě skvělý film o skutečně neskutečné příhodě na Marsu.

• 11.2.2017  08:18
    Stalingrad (TV seriál) (2014)

Takhle má vypadat dokument. Žádné 3D projekce bitev. Žádné umělé scenérie. Prostě sestříhaný z historických záběrů. Z mrazivým komentářem. A hezky slušně vysvětleno, jak to vlastně celé bylo ...

• 6.2.2017  19:51

To je přesně ten film, kdy nevím které fandit straně ... ale jinak je to dobře odvedená práce. Na obou stranách :o)

1 2 3 4 5 6 7 8 13 24 36 47