• Thriller

Autostop (1977)

Skvelý Nero, ešte lepší Hess. Len neviem, ktorý z nich bol väčší psychopat. Spolu s Race with the Devil najlepšie 70-tky.

Lady Avenger (1988)

Taká trochu horšia verzia Savage streets. No už len kvôli M. Bauer sa to oplatí pozrieť.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Z pohľadu horrorového fanúšika, ktorý od horroru čaká napätie, brutalitu..., by som mal tento film ohodnotil ako odpad. Ale hodnotím ako film, kde herci hrajú dobre, kamera pekná... Mínusy: nudný dej, dosť som sa premáhal to vydržať pozerať do konca, no a ten emo upír Parkinson (eh, Pattinson) mi trhal žily. Asi na niečom fičí :-)

Divoké ulice (1984)

Výborný film, jediná škoda že Linda na ceste za pomstou viac netlačí na pílu. Chcelo to viac gore scén, ale aj tak je to pre mňa najlepší film s mojou obľúbenkyňou Lindou Blair.

Temná relikvie (2010) (TV film)

Priemerný Tv film, ktorý keď neuvidíte, o nič neprídete.

Konkurs (1999)

Čakal som horror, dostala sa mi neaká psycho dráma(?) A kupodivu ma to aj bavilo. A nielen kvoli tomu brutálnemu koncu.

Spoorloos (1988)

Dobré, páčil sa mi aj remake so Sutherlandom, ale toto je o kus lepšie. Hlavne čo sa týka hereckých výkonov.

Zlomek sekundy (1992)

Rutger Hauer ako drsný policajt v boji proti neznámemu votrelcovi. Pre mňa jeho najlepší film. ,, A co teď: Teď si dem po tý velký zbrane. ´´

V (2009) (seriál)

Aj keď remake nedosahuje kvalit svojho predchodcu, pre mňa je to jeden z naj seriálov poslednej doby. P.S. Teším sa na druhú sériu. 20.3.2011: Spokojnosť trvá aj po 2.sérii. Napätie graduje každou časťou, pribudli neaké nové postavy a potešila účasť Diany, známej to matky z pôvodnej série. Tvorcovia opäť nechali otvorený koniec, tak snáď bude ďalšia séria.

Dark Ride (2006) odpad!

No to zas bol ,,horror´´ Horror to bolo dopozerať do konca. Nuda, nuda, nuda....