• Mysteriózní

John Wick (2014)

Prostě charismatický a nesmrtelný Reeves. Prima akční a efektivní podívaná

Bezpečný přístav (2013)

Ač romantické filmy nevyhledávám tady jsem se natáhla a odpočinula. Příjemní herci, krásná příroda a vypnutý mozek, co víc si můžete přát.

Empire State (2013)

Nedá se ani uvěřit, jak tohle bylo podle skutečnosti a to zejména s tak dementní postavou Edieho. Rock v roli druhé dementní postavy detektiva se asi zbláznil když tuhle roli vzal. Spíš bych to nazvala krimi komedií, drama - to tenhle žánr doslova uráží.

Gravitace (2013)

Nádherně podaný blízký vesmír a pocity blaženosti být jeho součástí jsou narušeny nezvratitelnou poruchou lodi. A v tom se staneš navěky součástí hlubokého temného vesmíru. Tyhle filmy miluju

Hannibal (2013) (seriál)

Tady, marná sláva, pro milovníky klasického Hannibala a podobných záležitostí, to nebude ono. Toto je vynikající psychologický RTG postav, nechávajíce nás v mrazivém tušení, s prolínajícími filosofickými úvahami až do konce. Škoda, marně doufám, že někde v budoucnu další serie vyplave. Zasloužil by si to.

Hořící keř (2013) (TV film)

Jde z toho mráz po zádech - atmosféra sychravé hrůzy a zoufalství dokonalá. Bylo mi 6 let a dodnes ten pocit mám uchován v paměti. Jednoznačně velmi autentické, po všech stránkách. BRAVO

Hra na hraně (2013)

Nebylo to nejhorší, asi díky Benovi, který si zahrál záporáka se vším co k tomu patří a nějak se k tomu hodí víc než hra na romantika.

Kapitán Phillips (2013)

Nějak mi tam ty hvězdičky nejdou. Loď která proplouvá teritorálně nebezpečnou zonou a nemá na palubě zbraň?? Vyvalený Hanks s posádkou čeká v pozoru až se vyhrabou po žebříku z kocábky tři vymaštěný černý huby a ovládnou celé monstrozní plavidlo. Škoda Hankse. Atlas mraků - to bylo něco pro něj.

Klub poslední naděje (2013)

Vynikající podívaná, která ač jde o smutné téma velmi živoucí, svižná i vtipná. HIV? Jde přece pouze o můj život, kašlu na certifikáty a všechny ty kriply zákonodárce co na vlastní kůži nezažili vocogo.