Smrt čeká všude (2008)

Příšerný příběh,nesympatické postavy,špatné dialogy,nudný příběh který se v některých momentech snažil být akční,ale bez úspěchu!Oscara to dostalo za co???za kameru hrozný tyhle vyklepaný kamery ať se snaží být sebevíc reálné jsou k ničemu,člověka z toho akorát bolí oči !!!!!A pokud se nepletu reál vypadá úplně jinak!!!!!!!Mohl jsem dát odpad,ale nedal protože se mi tam líbila zpracovanost prostředí a mentalita lidí,která vypadala dost napínavě a v některých momentech strašidelně reálně!!!!!!!Ale jinak film stojí za odpad 3 hodinová sračka která vám neveme dech ani vás nepostaví ze židle či nepřilepí na obrazovku!!!!!Prakticky je to film o ničem!!!!Film kde jsem opravdu ty nudné dialogy musel přeskočit a určitě nejsem jediný!!!!!!!!!!Ale když je zde komedie k posrání trapní csfdáci tomu dají 47% za co že jsou suchaři ale když vidí tuhle sračku ovešenou cenami tak to hned má 80% to jen proto že to dostalo oscara,je vidět že zde lidé nemyslí sami za sebe ale nechají se vláčet za ručičku!!!!!!!!!!!A mám pravdu a můžete si nalhávat co chcete ale je to tak!!!!!!

Drive Angry (2011)

Hodně dobrý film,který obsahuje spoustu dobrých hlášek a spolu s William Fichtnerem jako ďáblova pravá ruka to bylo celkem boží :D ,ale 3 hvězdy dávám za konečnou animaci zničení ďábla,která je jak z 50 let minulého století!A také za přehnané lítání aut pro které neexistuje fyzika,gravitace či váha!!! :D ale jinak zkoukatelný film klidně i víckrát :D

Habermannův mlýn (2010)

Hrozné jak jsou lidi nakonec zaslepeni tím,že když je někdo jiný tak si myslí že je proti nim a přitom on vsadí svůj život za život ostatních.Hrozné je také vidět,že lidi jsou opravdu zvířata což je také pravda a to není vidět jen ve filmu,ale i v samotné realitě!Opravdu drsný film.Opravdů pravdivý film.Opravdu emotivní film.Můžu říct,že tenhle film je opravdu špička filmů!!!!!!!!!

Red (2010)

Nazdar starouši-Ona mi řekla starouši,už jí můžu zabít?????ani hnout-Kruci generálovi upadla čočka co teda tak koukáte pomozte mi jí najít :-D zase jeden vydařený film.Díky HOLLYWOODE nebo spíš díky Bruci,Morgane,Mary,Parkmane,Johne?Karle,Briane za parádní podívanou :-D

Světová invaze (2011)

Jak jsem již tvrdil v některých podobných filmech.Že takovéto filmy jsou moje-kde je invaze,destrukce světa,miliardy mrtvých prostě katastrofy tak opět můžu říct luxus film,i když sccénář stál za hmm skoro nic,ale co by jste taky chtěly čekat za scénář kde jsou všichni skoro mrtvý aby to dopadalo pořád šťastně to si radši nalaďte novou primu tohle jsou prostě filmy o konci.takže jsem dak 5* za parádní grafické zpracování,za to že je jeden z mých oblíbených žánrů,za to že všichni odsuzujou komentář,že je to v celku napínavá akce a poslední za = takových filmů více!!!

Soumrak mrtvých (2004)

kdo jiný může udělat takovouhle suprovou komedii s britským humorem.nikdo samozřejmě kromě EDGARA WRIGHTA.Jeho fenomenální filmy za málo peněz jdou opravdu příkladem dalším filmů,že i za málo peněz hodně muziky.

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý trik je jak řiká necisty opravdu dokonalý zážitek.Z prvu jsem si řekl nic moc ale po čase se to opravdu rozjelo je to výborný film,napínavý,vzrušující s docela s velmi zvláštním a dokonalým koncem!

Tři uprchlíci (1989)

Když jsem na to koukal jako menší divák,měl jsem z tohohle filmu opravdový záchvat smíchu a to i poněkolika shlédnutích!!!!Opravdu povedená komedie!

Tron (1982)

3* podle mě asi za spracování na tu dobu parádní podívanou jako kostými a i tak po té grafické stránce to bylo na tu dobu až nadprůměr.Ty dvě * které scházejí v hodnocení je asi fakt,že jako youngman mě to moc nechytlo a jako příběh také nic moc takže jedna * za parádní podívanou druhá * za grafické zpracování té doby a *hvězda za originální nápad udělat něco takového-jako udělat svět uvnitř programu to nikoho nenapadlo a myslim si že nebýt jedničky nebyl by matrix nebo dvojka tohoto dobrého filmu či jiné sci-fi kde PC hraje hlavní roli!takže shrnuto je to film který by měl každý buď proto že je již druhý díl tak aby věděl o čem to je,ale za druhé proto že je to opravdu originál!