Space Men (1960)

Zábavná blbnia která prvních 50 minut docela nudí a pak je celkem nervydrásající. Herci hrají celkem solidně a hlavně mě překvapily efekty které celkem ujdou. Je škoda že film zapadl protože znám daleko horší filmy, tohle je celkem koukatelné béčko.

Regina delle Amazzoni, La (1960)

Ovšem tohle byla srajda. Historický film který se snaží dělat i legraci by mohlo být fajn... kdyby film samotný nestál možná tak 100 korun a nedělalo na něm banda amatérů. Špatně zahraný, špatně odvprávěný a skrz naskrz nudný film se subžánru "sandály"

Gamera tai učú kaidžú Bairas (1968)

Mám moc rád Kaiju filmy ale tohle mě upřímě moc nebavilo. Film je i poměrně zapadlý. Nicméně Gamera je taková nudná pro mě všeobecně. Želva co má trysky a je obrovská má jednu nevíhodu a tou je že má ráda děti. Chápu že se tvůrci snažili udělat dětský film ale moc se mi do tohoto žánru nehodí. Škoda mohla být větší sranda.

Phantom from Space (1953)

Nuda, nuda a nuda. Mimozemšťan přistane na zemi, a v sebeobraně někoho zabije a pak po něm jdou. Nulové efekty a to že mimozemšťan dokáže být neviditelný mi celkem vadilo, takhle se celí film děsne táhne a nic extra ho nezachrání, co film lehce pomáhá je prvních 10 minut, jinak je film silně o ničem.

Planet Outlaws (1953)

Původní verzi jsem neviděl ale asi ani není o co stát. Planet outlaws nevybočuje od béčkových scífek z 50 let. Naivní, hloupoučký. Sem tam byla dobrá scéna ale spíše se jedná o nudný dobrodružný film. Buster Crabbe je zábavný v roli ale celý film neutáhne.

The Phantom Planet (1961)

No tak ze začátku celkem solidní scifi béčko. Postupem času se ale film semlel do nudné robinziády. Kde  hlavní hrdina bojuje s postavama z jiné země. Navíc boje jsou celkem nudné(hlavně ten boj s tyčí či co to bylo). Škoda první půlhodina, kde jsou hlavní postavy na lodi a první střetnutí s liliputama byla zábavná.  Herci byly spíše nudní. Škodarežisér Marshall měl zůstat spíše u herectví to mu šlo lépe.

Black Dragons (1942)

Celkem koukatelné béčko. Lugosi zde opět hraje hajzla a rovnou dvojroli. Sem tam vykoukne atmosféra ale jde spíše o kriminálku, navíc pár scén je tu nesmyslně hloupých. Nebýt tak krátké stopáže tak bych šel mžná s hodnocením ještě níž, takhle je to ale film na který zítra zapomenu.

Galaxy Invader (1985)

Dohler natočil další sračku která hraničí se silným amatérismem ale opět se mi to líbilo, tentokrát ne jako další Dohleorvy filmy, ale i tak se jedná o zábavnou koninu. Mimozemšťan ztroskotá a zanechá za sebou jakousi kouli. No a tu najdou vidláci. Překvapilo mě že mimozemšťan není takovej hajzl jako většina těch vidláků, kteří chtějí jen zbohatnout. Takovej trochu ET :-) Nicméně vše je špatně. Herci jsou neskutečně tupí, maska levná a hudba amatérská. Nicméně je to aspoň zábava.

Ercole e la regina di Lidia (1959)

V 50 a 60 letech vznikalo docela tuny filmů o Herkulovy z Italské produkce. A já jsem si dal za úkol dohnat tyto resty. Nicméně ani jeden film nebyl nijka extra dobrý. Nejlepší je Hercules at the Center of the Earth. Tenhle díl je jako ostatní...celkem nudný. Produkce a akční scény jsou moc fajn, i když akce je docela srandovní. Ale ve filmu je až tuna keců o ničem. Škoda není to nijak extra špatný ale ani moc dobrý. Tak a já jdu na další filmy s Herculem.

The Incredible Petrified World (1957)

Neškodná blbina, která je hodně levná a špatná ale celkem je i zábavná. Film má tolik logických děr až je to neuvěřitelné že si toho tvůrci nevšimli, nebo je to prostě nezajímalo. Mohlo to být o dost lepší ale levnost filmu je tu vidět na každém krokul Téměř žádná akce a spíše jen keci. A ten dědek co žil v jeskyni několik let... To byla docela síla. Nicméně čekal jsem to daleko horší . Sem tam zábavnost a délka filmu i pomohla. Ale nic extra se nekoná.