Muž z oceli (2013)

Dnes jsem zlédnul tenhle úžasný film a musím konstatovat, že první půle to poznávání mě po pár chílích začalo nudit, ale poté se to luxusně a člověk jen žasnul nad těmi efektami co dnes mohou vytvořit. Člověk už ztrácí kontrolu nad tím co je doopravdy a co je nějaký efekt. Jsem rád že jsem při tom mohl být a užít si tento super film.

Plán útěku (2013)

Jednoznačně fenomenální film, od propracovaného plánu až k akčnímu závěru. Arnie a Sly ani v 70 letech neztrácejí nic na své kondičce a jsou pořád tak ve skvělé formě, jak v 90letech a líbí se mi jak se to vše mísí s mladými nadějnými herci jací jsou James Caviezel a Vinnie Jones. Ostatní filmy z prostě věznice nedosahují takových kvalit, jako tady tento film co jsem viděl, je pravda, Skála a další trháky jsou někde jinde, ale tady tento film prostě je opravdu super dílo a jsem rád že Sly a Arnie ještě neodešli do hereckého důchodu a že nás stále obohacují tím vším co jim jde nejlépe, svou akcí. Za mě hodnocení jednoznačně 5hvězdiček.

Závod s časem (2013)

Závod s časem mě úplně dostal popravdě, včera jsem ho viděl poprvé a od začátku do konce filmu, jsem u telky seděl zařezanej jak ve školní lavici :-) chytrý film, dobře propracovaný, moc super kamerové akční snímky a celkově to do sebe vše zapadlo s krásnou a drsnou Selenou, ta se do filmu opravdu hodila, jako nějaká frajerka co má prachy, opravdu super film a jsem rád že takových super filmů dnes ještě vůbec se dělá, vedle těch komiksových blbostí. tak že u mě palec hore :-)

Skvělý plán (2012)

Moc krásná a super romantická komedie s krásnou Diane Kruger, která opravdu vždy umí překvapit a zvládne jakoukoliv roli.

Neznámý (2011)

Moc slušně udělaný akční thriller, vůbec jsem nečekal že u té telky budu tak zařezanej a budu hltat každou vteřinu tohoto podle mě velkomfilmu. Fascinující příběh, který nenechá diváka ani na pár vteřin vydechnout, teda krom těch reklam co jsou v telce. Popravdě mi chvíli ale trvalo ze začátku, než jsem přišel o co tam popravdě jde, moc jsem si o tom filmu nečetl a nezjišťoval, abych byl o to více překvapenej dějem filmu a musím opravdu říct že jsem moc překvapenej jak moc super tohle film je. Liam Neeson je prostě úžasný herec který umí a začínám ho mít popravdě více rád, jako herce, nikdy jsem ho moc nežral, ale po shleédnutí pár jeho filmech a obzvlášť po tady tomhle, se zařadil právoplatně mezi top herce co se mi líbí.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Moc krásný a romantický příběh o jedné krásce, která má svůj sen, potkat prince na bílém koni, snaží se poznat toho dokonalého, ale ten její pravý je celou dobu okolo ní a uvědomí si to až když pozná všechny ty nedokonalé pro ni muže. Opravdu moc krásný a romantický film s okouzlující a krásnou Halary Duff, moc se mi ten příběh líbil.

Orphan (2009)

Film se mi moc líbil, prvně jsem si myslel že to nebude nic moc, ale jakmile to začalo, tak jsem u televize seděl jak zařezanej a ani jsem nehlesl, jak to bylo až do konce napínavé, ještě že jsem se na něj díval odpoledne a né večer, nevím jak bych pak spal ... :-)

Úhel pohledu (2008)

Jednoduše prostě wáu. Dlouho jsem neviděl tak strhující akční thriller, který mě doslova připoutal k sedačce od první vteřiny filmu. Popravdě, ze začátku jsem musel pochopit o tom tam popravdě jde, jak se ty úryvky opakuji u jednotlivých herců, ale opravdu moc povedený a s dobrými záběry natočený film.

Zapomenutý ostrov (2008)

Super rodinná komedie, já jsem se tedy bavil dobře a hlavně příběh byl na krásném místě.

Božský Evan (2007)

Popravdě nevím jako, mě tenhle typ filmu moc nezaujal, Božský Evan chce zaujmout humorem, ale jaksi mu to nejde, v Božském Brucovi to bylo o něčem jiném, nechci srovnávat, ale musím. Zajimavé akce tomuto filmu chyběli, snažili se, ale nestačilo to.