fars

fars

Patrik Farý

okres Nový Jičín
hovno

homepage

23 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  At si Rozbris chuchne ;-)

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  Sakra to je parada, neveril bych ze neco muze byt lepsi nez Simpsonovi, a dlouho jsem odolaval, ale Futurama me nakonec stejne dostala :-) Totalni narez, 100% zabava = 100% hodnoceni!

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Tenhle britsky sitcom je uz festovně starý, ale já jej začal sledovat teprve nedávno, na doporučení jednoho z mích přátel (zdravím Áďu Urbance :-) K trpaslíkovi jsem si vypěstoval návik hned u první série, ten dokonalý anglický humor mě zcela pohltil. Bože jak já miluju to věčné rejpání a hádky mezi Rimmerem a Listerem :-) Když měli v jednom díle halucinace, a zdálo se jim že celé jejich dobrodružství na trpaslíkovy byla videohra a chtěli se z žalu zabít, téměř jsem plakal... A vůbec, už končím. Jdu napsat oslavnou ódu na téma Red Dwarf...

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Novější série narozdíl od Simpsnů nejen že neztrácí dech (a vtip), ale jsou chytřejší a ve své podstatě téměř geniální. Samozřejmě byly i slabší chvilky, ale v průměru si seriál pořád drží status nadstandardu. Navíc tak vysokou úroveň cynismu, satiry a kritiky společnosti jen tak někde nenajdete. Zápletky založené na běžných věcech vyhnané do maximálního absurdna. Miluji to :-)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Tohle je proste laska na prvni pohled. Ja mel vzdycky radsi ty padouchy, a v tomto serialu je padouch vlastne ten kladas. Vyborny scenar, netradicni a velmi charizmaticky hrdina, temne Dexterovi monology... z toho snad kouka muj novy nejoblibenejsi serial.

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Doktore Housy (nebo Housi? tezko rict..) , vy me temi svymi hlaskami zabijite :-) Hugh Laurie jako kulhavy doktor exceluje v tomto drsnem serialu plnem cerneho humoru, ironickych hlasek, sarkasmu a kdovi ceho jeste...

 • poster

  Californication (TV seriál) (2007)

  Po Dexterovi dalsi serial ze staje Showtimes. Absolutni top to sice neni, ale i tak Caliornication vykukuje pomerne vysoko nad prumerem. Davida Duchovnyho aka spisovatele Hanka Moodyho, kteremu dosla inspirace si velice rychle zamilujete a po par dilech budete chcit byt jako on. S nicim se nepare, vzdy vi co odpovedet a jak nekoho rychle odpalkovat, proste je to borec... i kdyz co se tyce sexu, tak serial mozna trochu moc tlaci na pilu. Hank se vyspi doslova s kazdou zenskou ktera kolem nej jen projde a uz je toho trochu moc. Zezacatku je to fajn, ale po par dilech me to trosku zacalo nudit.

 • poster

  Black Books (TV seriál) (2000)

  Jdete do toho, pokud jste to jeste nevideli. Naprosta lahudka. Je sice fakt ze je v kvalitach jednotlivych dilu jista nevyvazenost - nektere dily jsou proste jen dobre, jine jsou proste bozi. Hlavni ale je, ze ve vsech dilech je Bernard - zatrpkly, alkoholicky parchant, jehoz postava je naprosto dokonala.

 • poster

  Mr. Bean (TV seriál) (1990)

 • poster

  Joey (TV seriál) (2004)