Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Velmi příjemný snímek, který nám v dnešní technické a rychlé době ukazuje, že jsou daleko důležitější věci a že je potřeba si užívat maličkostí... nádhera 80%

Ukradni, co můžeš! (2001)

Naprosto skvělá komedie s famózním J. Phoenixem. Trochu rozporuplná hodnocení, ale já jsem se fakt dost nasmál. Ale to, že někdo prostě v armádě takhle ve velkým jede v heroinu je fakt megavtipný už samo o sobě. Ale zase ten překlad - to je fakt tragédie :-) - 80%

Cypher (2002)

Dneska už by toto téma asi nikoho moc nepřekvapilo, ale v roce 2002 to určitě mělo svou váhu. Dnes už to zřejmě tolik lidí neosloví, ale za mě musím uznat, že šlo o velmi vkusné fantasy. 70%

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tak tenhle díl byl pro mě obrovské zklamání. Celou tuhle sérii mám fakt rád a u tohoto pokračování už bylo všeho prostě trochu moc. Navíc jsem se nemohl zbavit dojmu, že celej film je točenej jenom kvůli 3D a že to v podstatě nemá (kromě rejžování prachů) žádnej jinej smysl - propadák 30%

TRON: Legacy 3D (2010)

Tento snímek jsem si užil také ve 3D a byl jsem naprosto fascinován kam se nám ta technologie zase posunula. Byl to velkej úlet. Starou verzi jsem bohužel neviděl a proto nemám co kritizovat - velká jízda ! 85%

Sociální síť (2010)

Tento film jsem si pustil pouze a jedině kvůli skvělému soundtracku od Trenta Reznora frontmana Nine Inch Nails a musím uznat, že se mu to opravdu povedlo, protože jeho hudba dává zdánlivě standardnímu tématu úplně nový rozměr. Nakonec téma "jak někdo na skvělém nápadu vydělal majlant" mělo svůj efekt a určitě se celkově jedná o velmi zajímavý film s výborným obsazením přímo na míru :-) 80%

Okresní přebor (2010) (seriál)

Nejlepší českej seriál všech dob a p. Vetchý neboli Jiřina se nám prostě překonal a ukázal nám ve stylu Roberta De Nira, že i u nás se dá naprosto bez kompromisů oddat roli a převtělit se prostě do úplnýho psychopata :-) Zdaj a zase někdy třeba v kině u celovečeráku nazdaj... 95%

Melodie mého srdce (2007)

Docela pěknej rodinej film na nedělní odpoledne s přijemnou hudbou. Pokud se na hudbu (a to je ta hlavní složka snímku) podíváme z pohledu hudebníka, jde opravdu o povedené nápady, ovšem je velmi jasně vidět, že to ten kluk prostě nemůže takhle zahrát :-) Ovšem pokud budeme na film koukat z pohledu, že je potřeba jít za svým snem, tak je to v pořádku, protože cíl, smysl života a hlavně hudba lidi vždycky posune dál...konec je lehce doják, ale co :-) 70%

Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Poslední dobou mě dramata už moc nebavěj, většinou se to táhne a pointa je dost často nejasná nebo s mnoha otazníky. Tento snímek mě naprosto dostal svou hutnou atmosférou, nečekanými zvraty, skvělým hereckým výkonem hlavní hrdinky, úžasnou hudbou, ale hlavně brilantním koncem, kde mě konečně po dlouhé době donutil film k zamyšlení a proto je potřeba si život užít ! Opravdu mě to oslovilo 90%

Ďábel (2010)

Skvělej horor s velmi originální myšlenkou - až na pár nelogičností v ději super zábava s úžasnou atmosférou - po dlouhý době vynikající horor - 80%