Princ z Persie: Písky času (2010)

Velmi slabá pohádka...toto nadprůměrné hodnocení mě velmi překvapilo ! Já jsem se nudil i když trochu nostalgie z původní hry tam bylo... 40%

Kajínek (2010)

Na český poměry docela dobře zpracovanej film v americkém stylu - musím uznat, že mě to bavilo a tak trochu jsem Jirkovi fandil :-) 70%

Odnikud někam (2010)

Rádoby nezávislej film o jednom herci, kterej zrovna prožívá fázi totální vyhoření... naprosto zbytečnej film 40%

Prázdniny (2006)

Docela příjemnej romantickej film, ale kdy už konečně někdo vymyslí nějakej originální americkej happyend :-( asi nikdy ! 60%

Dexter (2006) (seriál)

Právě jsem dokoukal pátou sérii a už se těším na šestou, kterou naštěstí již potvrdili. První série je luxusní, druhá je ještě vostřejší, třetí vás po slabším rozjezdu na konci zase nadchne a ve čtvrté sérii vás úplně "rozseká" grandiózní finále ! Pátá série je trochu průměr, ale má své skvělé momenty... Již jsem viděl nespočet seriálů, ale největší poklonu si zaslouží ta stále neupadající kvalita a hodně vysoko nasazená laťka, kterou není vůbec sranda udržet ve všech "zatím" 60ti dílech ! paráda 95%

Vlkodlak (2010)

Filmy tohoto typu mě vždycky odrazují, ale zde kvůli mému oblíbenci B.D.T. jsem se odhodlal. Bohužel ani on to nezachránil... Celkem slušně natočený polohoror, ale bohužel jsem na tento film hned zapomněl... 50%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Naprosto bezchybná záležitost, která vás úplně dostane. Luxusní soundtrack, nostalgie z dob kdy nám bylo šestnáct a měli jsme kapelu a do toho jsme pařili hry na playstationu. Trochy bych to porovnal s Kickass, ale tohle je rozhodně větší nářez. Prostě chlapská zábava :-), není co kritizovat ! - 90%

Američan (2010)

Výborný drama a vynikající G. Clooney. Normálně ho moc nemusím, ale tady je výtečnej. Ovšem základ tohoto filmu je samozřejmě Anton Corbijn. Na něm je vidět, že má smysl a cit pro umělecké záběry a pro atmosféru okamžiku. Trochu se to chvílema táhne, ale jinak profi kousek. Taková bomba jako Control to není, ale jde o kvalitu - 80%

Oni (2008)

Hodně dobrej psycho-horor, u kterýho jsem se opravdu nenudil a nejvíc oceňuji dobře zpracovanou atmosféru. Trochu mi to připomínalo Funny Games, ale kvality FG to nedosahuje, ale jinak paráda - 75%

Benga v záloze (2010)

Strašně mě to nebavilo a po hodině trápení jsem to musel vypnout - zaznamenal jsem tam dva relativně slušný fóry, ale jinak nic - 20%