The Runaways (2010)

Skvělej hudební film o jedné dívčí rockové kapele ze 70. let. Skvěle zahraný a natočený s velkou autenticitou ! 80%

Saltová (2010)

Docela dobrej akční film, kterej vás bude asi bavit celou dobu (až na pár divnejch scén jako skákání po nákladních autech nebo běhání po stěnách ve výtahový šachtě). Ale ten trapnej konec ! - zase někdo musí zachraňovat celej svět :-) 60%

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Naprostá pecka, která vás určitě dvě a půl hodiny udrží v pozornosti. Navíc v nekonečné záplavě americkejch filmů tohoto typu, je to určitě oživení. Nemám, co bych kritizoval ! 85%

Na sv. Valentýna (2010)

Určitě to není stejně kvalitní film jako třeba "Láska nebeská" (pokud jde o žánr), ale rozhodně vás to pozitivně naladí. A když si to ještě pustíte v neděli odpoledne, tak tím určitě nic nezkazíte. Prostě klasická oddechovka a navíc je tam dostatek pěknejch hereček, který docela i dobře hrajou :-) 70%

The Doors - When You're Strange (2009)

Nemám sebemenší výtku k tomuto dokumentu. Daleko lepší než film Olivera Stonea s Valem Kilmerem. Doors byly opravdu hudebně geniální kapelou a škoda, že Jim moc dlouho nevydržel...90%

Souboj Titánů (2010)

Velká slabota. S původní verzí to bohužel musím srovnávat, protože v současné době je možné použít nekonečnou fantazii co se týče efektů, ale bohužel původní verze má náboj, svou nezaměnitelnou atmosféru i autentičnost doby atd. Tohle je jenom rychle splácanej businessremake, kterej mě nebavil už v půlce. 40%

Počátek (2010)

Naprosto bezchybná záležitost a dvě a půl hodiny intenzivní akce plné nápadů, skvělých efektů a úžasné myšlenky. Stejný pocit jsem měl naposled u Matrixu a to už je hodně dávno. Nejvíc mě dostává to, že je nezbytně nutné si tento film vychutnat ještě minimálně dvakrát, aby člověk vychytal všechny souvislosti, kterých je v tomto snímku opravdu hodně. Závěr filmu taky skvělej a odhaduji to na trilogii :-) 95%

Ostré jako břitva (2008) (seriál)

Po dokoukání druhé série musím říct, že se jedná o jeden z nejlepších seriálů vůbec. První série ještě nebyla tak dobrá (zřejmě nebyl tak vysokej budget :-) ,ale série 2 už jede na plný plyn. Jde o nekompromisní pohled na mafiánské praktiky v Austrálii a dále i po celém světě a navíc dle skutečných událostí. Fakt nářez ! 90%

Muž ve stínu (2010)

Skvělej film s mým oblíbencem Ewanem McGregorem. Roman Polanski se opět předvedl v plné síly a filmu v podstatě nemám co vytknout - super zážitek. 85%

Hledejte Anthonyho (2005)

Velmi příjemný film ve francouzském stylu. Sophie Marceau to zahrála skvěle a závěr filmu byl taky velmi povedený...70%