Zrádce (2008)

Nejedná se o úplně špatný film, ale je zde hodně velká snaha napodobit Body Of Lies s DeCapriem. Upřímně se to moc nepovedlo. Film má sice slušnej spád, ale kvalitou trochu pokulhává a herecké výkony také považuji spíše za průměrné. Ovšem v rámci žánru jde o jeden z lepších filmů zabývající se problematikou terorismu. 60%

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Velmi slabej film. Ani horor ani komedie. Občas nějaký docela zajímavý efekt, ale celkově nuda. Megan to sice sluší, ale bez tohoto filmu se dát klidně žít...i zemřít :-) 40%

Moon (2009)

Úžasný sci-fi, skvělej nápad. Udrží vás to v napětí od začátku až do konce. Spousta zvratů a jedna hlavní postava. Výborně natočený, pro fanoušky žánru zásadní věc ! 85%

Bruno (2009)

Na Borata to nemá, ale prostě sem se v kině neskutečně bavil a chvílema jsem si řikal, že to prostě nemůže stále a stále víc šponovat. A co Bruno na to, může !. Sacha Baron Cohen se prostě nebojí nám to nandat úplně nadoraz. Je potřeba to prostě brát jenom jako množství neskutečnecj situací, který musel někdo vymyslet a pak taky natočit. A to chce odvahu. Nicméně chvílema to vypadá trochu prvoplánově, ale já mu to prostě odpouštím. Je fakt dobrej a zatraceně vtipnej. 75%

Informátoři (2008)

Nepřišlo mi to úplně špatný. Příběh to sice moc nemělo, ale na druhou stranu to přesně vystihuje 80. léta. Drogy a sex mezi mladými lidmi, co se nechaj velmi rychle strhnout a ovlivnit. Hodně mě překvapilo to dobrý herecký obsazení. Ale i přesto jasnej průměr. 50%

Jarní úklid s.r.o. (2008)

Tento film se mi hodně líbil. Velmi obyčejný příběh, o obyčejných lidech s velkou porcí emocí a lidskosti. Fakt dobrý drama s výborným obsazením. Obě hlavní hrdinky na tyto role přesně sedí a prostě jim to věříte. Sunshine Cleaning je skvělej odpočinkovej film, kterej vám určitě udělá radost. 68%

Pocit viny (2007)

Docela zajímavý nápad, aktuální téma, hezké barvy, dobrá kamera. Uma je má oblíbená herečka a v tomto filmu hrála pěkně, ale bohužel celkově mi to přišlo průměrné a chvilkama i trochu zdlouhavé, což u 90 minutového filmu je špatně. Prostě to nemělo extra náboj. Tento film se vám v hlavě dlouho držet nebude, bohužel. 60%

Přenašeči (2009)

Relativně slušnej horor s dobrým nápadem, na kterém je ale vidět, že investice do tohoto projektu nebyly moc vysoké. Herecké výkony docela ujdou a celkově jsem byl v napětí po celou dobu. Ovšem ten závěr byl hodně odfláknutej a bez nápadu. 55%

Láska na druhý pohled (2009)

Strašně nudná záležitost. Furt jsem si říkal, že už to prostě musím vypnout, ale bohužel jsem to vydržel až do konce. Jednu hvězdu dávám za Jennifer Aniston, protože jí to furt sekne, ale ten zbytek byl příšernej. 30%