Škatuláci (2014)

Animace většinou odpudivá, vtípků je pomálu a když už, tak jsou ihned zabité následnou reakcí okolí. Množství hollywoodských hvězd namlouvajících postavičky neodpovídá kvalitě animáku.

Paříž Severu (2013)

Lehká amoralitka (protiklad žánru moralitek) – záletnický otec přebere ženu svému synovi, a jako bonus získá i jeho dům, přičemž se všichni tváří, že je to vlastně v pořádku.

Domek z karet (2013) (seriál)

Hodnocení úvodní epizody.

Salem (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu. Bizarní a úchylné scény kvalitní drama nenahradí.

Velmistr (2013)

Životopisný film s klasickými negativy, které z tohoto žánru vycházejí, navíc bez dostatečného historického pozadí, reálií, či zobrazení důvodů, proč se z Ip Mana (který se navíc ve filmu zobrazuje jen poskrovnu) stala tak velká legenda. Vše zachraňuje jen hezká kamera a hudba.

Hostitel (2013)

Romantický film s několika pro děj vcelku bezvýznamnými sci-fi prvky, ale zato s množstvím dlouhých romantických scén.

Legendární parta (2012)

Film, který kdyby byl kreslený, mohl by se směle zařadit do tvorby studia Disney z 80. let. Takhle konzervativní a zaostalý animák jsem už dlouho neviděl. Pokud se nebudete snažit pochopit připlácnutí del Tora do závěrečných titulků, jedno zhlédnutí vydržíte.

Total Recall (2012)

Instantní a nastavovaná kaše bez chuti a bez nápadu nesahá původnímu geniálnímu originálu a jednomu z nejlepších filmů vůbec ani po kotníky. Wiseman a Wimmer mě tímto svým zaprodáním hodně zklamali, ale snad šlo jen o to vydělat peníze na jejich další méně podbízivé projekty. Vzhledem k dosavadnímu mizernému výdělku se jim to ale bohužel zatím moc nedaří...

Alcatraz (2012) (seriál)

Zatím je to plné nenápaditého klišé bez větší vyhlídky na zlepšení... a to to má mít ještě 299 dílů!

Ocelová pěst (2011)

Film postrádající jakékoli překvapení, plný standardního klišé. Tvůrcům došla odvaha hned po iniciálním nápadu boxujících robotů.