• Thriller

Skrytá identita (2006)

solidne odvedena prace, prvni remake asijskeho filmu, ktery mi prisel lepsi..Volavka me naprosto minula:(

Euihyeongje (2010)

horsi ctyri..hodne me mrzi nevyuzivy potencial filmu, protoze to melo rozebehnute opravdu dobre ale hlavne ta stredni cast jako by do filmu nepatrila..zaver korejsky standartni, takze emocionalnich pet a bravo...ale tentokrat se nenecham chytit a vzpominam si na i na tu nudu pred nim..:)

Po životě (2009)

nuda nuda nuda..hlavne nedokoukano..nechtel jsem ztracet cas po pulhodine..mozna jsem to uspechal ale hrozne me to nudilo:(

Počátek (2010)

mam rad filmy kdy divak je nechan na pospas tvurci, ale tohle bylo uz moc..tesil jsem se na tento film a jsem spis zklaman, vsechno jsem pochopil, ono nejak ani nebylo co nechapat..trosku moc jednoduche..cekal jsem od Nolena zapeklitejsi scenar..ale jinak Caprio opet nezklamal ..uz ho radim do sve osobni top 5...)

Muž ve stínu (2010)

atmosferu to melo vynikajici..celou dobu tu dlouho stopaz jsem ale cekal na neco vic, nez prislo..:(vynikajici filmarina, ktera vlastne byla naprosto o nicem..:(

Pago Pago (1993) (pořad)

klasika..druha ze svate trojice..:))

Karate Kid (2010)

proc ne..:)sice trosku dlouhy, ale jinak moc hezky natoceny..hlavne exteriery...oba dva hlavni predstavitele se mi do roli sice moc nehodili..Jackie prece jen jeste je mladej na mentora a mladej Smith hodne uzvanenej..ale ani nevim proc, nakonec mi to i sedlo:)

Odpočítávání (2010)

mocprijemny film..ani nemusel byt vypravny..tohle mu sluselo..skoda jen ze konec nesel jeste dal..ale to z by mnozi divaci asi nerozdychali..ale jinak hodne hodne originalni film...zase po dlouhe dobe..a Jacksonovi jsem to veril:)

A-Team: Poslední mise (2010)

hodne spatne..vsechno bylo k smichu..sice se to ma brat z nadhledem..ale tank na padaku ze ktereho bojuji ze stihackama uz je fakt moc..celkove me to dost nudilo a finalni akci jsem mel sto chuti pretacet..snad takhle nedopadnou Expandables:(