• Thriller

Americký gangster (2007)

prvni polovina, ktera mela slouzit k prohloubeni pribehu a vciteni postav me minula..ta druha polovina mistami i bavila, ale takhle se film v tak vysokych cervenych cislech zde nepredstavuji:)5 minut nudy a jedna minuta zabavy..:(videno SE.

Dannyho parťáci 3 (2007)

priznavam..nedoukoukal..prvni hodina planovani byla tak nezazivna a vykonstruruovana, ze me to proste nebavilo:)

Vzpomínky (2006)

hrozne nudna detektivka, ktere nepomuze ani ten super stroj...kteremu jsem vubec neveril:)

Horší než smrt (2007)

vynikajici komedie, ktera jede od zacatku do konce..kdyby nebylo par vtipu, ktere nebyli uplne z prvni ligy jdu jeste vys..ale jinak moc prijemne prekvapeni:)

Triangle (2009)

vynikajici casova smycka..jeste lepsi nez Los Cronocrímenes..tohle jsem aspon pochopil az do konce:))moc hezky vyusteni pribehu, herci mi byli jedno..tohle bylo jen o scenari:)

Fish Story (2009)

teda me to, ale nudilo:(dokoukal jsem to na 4krat..a to jen kvuli slibovanému geniálnímu zaveru..zaver se konal..rozhodne patril k tomu nejlepsimu z tohoto filmu..ale, ze by byl genialni?..byl vysvetlujici..ale tot vse:)jinak prvni dve epizodky prumerne..Japonci uz natocili hravejsi i vymazlenejsi..posledni nejdelsi epizoda byla jedna velka nuda o nicem..tedy o pisnicce..celkove..hrozne nudne a jeden z nejhorsich filmu z tehle casti sveta co jsem za posledni roky videl..navzdory zdejsimu velkemu hodnoceni:)

Podivní (2010)

z pocatku to nebylo nic spatne, ale s kazdou dalsi minutou to byla vetsi a vetsi nuda..finale bylo zajimave, ale ze by muselo zmenit hodnoceni, na to zase nemelo:)herci prijemne civilni, ale kdyz opet je zde jakakoliv absence scenare, tak nemohu jit vic nez na prumer:)

Divoká banda (1969)

uf..tohle me absolutne minulo..vsechno bylo super, ale vubec me to dnes nebavilo..moje chyba..musim se na to podivat jeste jednou:)

Závrať (2009)

banda stupidnich decek..pral jsem jim jen to nejhorsi..fakt me iritovala ta jejich hloupost..dalsi zbytecny film, ale tenhle me jeste k tomu nastval:)

Qie ting feng yun (2009)

prvnich dvacet minut jsem se v postavach a deji moc neorientoval..vedlejsi linie hlavnich postav byli ze zacatku hodne matouci..pak to do sebe zacalo zapadat a pribeh skvele gradoval..moc pekny konec, vse jak ma byt..jen me tam z pocatku hodne zarazela vznosna hudba a k tomu ty zpomalene zabery, ale nakonec ty byli tou nejdulezitejsi strankou filmu:)