• Thriller

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

kniha je skoro dokonala a prvni polovina filmu na ni asi maximalne navazuje..pak je tu ale prilis zkratkovite vysetrovani..kdyz vim, ze tam byl mnohem vetsi potencial pro mysticnost pribehu, tak je mi lito, ze film, zustal nakonec na pul cesty..:(

Ďábel (2010)

velmi slusny minimalisticky horror, dalsi dustojny nastupce meho oblibeneho Cube..skoda konce, kdyby byl pode meho tak bych tam hodil o mrtvolu jeste vice..:)

Vrahouni (2010)

naprosto tuctova tuctovka s malym rozpoctem..dival jsem se na to jen kvuli Selleckovi:)

Saltová (2010)

vyblitina vyssiho kalibru..nevim co scenarista bral, ale tohle bylo prilis...:)

3 Idiots (2009)

teda...tato komedie me teda absolutne nebavila..:(jen diky tomu, ze jsem byl zavreny deset hodin v letadle jsem to preckal:)

Pohřben zaživa (2010)

typ filmu co mam rad a s koncem co mam rad:)ale tentokrat to bylo hodne s odrenyma usima..nejak to nestacilo na celovecerni film, ale padesatiminutova jednohubka by to byla za pet...:)

Saw 5 (2008)

uz ani ty pasti nejsou to co predtim...plus naprosto neprehledny nudny pribeh, kdy jsem skoro malem pretacel..sestka bude z donuceni:)

Saw 4 (2007)

jeste blbejsi a nudnenjsi..a radoby prekvapivy konec byl prekvapivy pouze fantasmagorii scenaristu..:)jsem zvedav na petku:)

Saw 3 (2006)

nemelo to stavu, pasti vicemene nudne a jen na co nejvetsi efekt a pribeh se neda najit..jedine co me drzelo do konce bylo to, ze chci shlednout celou serii tak at se ve 4re neztracim..:)jinak nuda:)

Machete (2010)

prekvapive vtipna zalezitost...film hlavne skvele ubiha a bylo mi i docela lito ze, tak brzo konci..a to se mi stalo po delsi dobe:)Trejo je i ve svem veku nejhustsi xicht kinematografie..:)