Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Tak tomuhle říkam Texaský masakr.Kam se hrabe nějaký remake z roku 2003,tohle je prostě horor se vším všudy. I když Kožená tvář vykydlí všechny lidi asi tak za 10 minut a pak si s poslední hrdinkou hraje na kočku a myš,je to fakt supr film.Za mě 90%

Ztracení chlapci (1987)

Ani jsem se moc nabál,spíše více jsem se se smál... :-) A ani jsem se nenudil,je to jeden z lepších hororů o upírech. Taková dospěláckápohádka. 65%

Jezero smrti (2008)

Tak takovýhle skvělý film,po kterém mi běhal mráz po zádech a zůstal jsem čučet jako jantar se mi dlouho nestalo.A když si pak člověk zapřemýšlí že se to může stát..Tak je to H.U.S.T.Ý. Za mě film se vším všudy 100 %

Až si vydechnu (1995)

Kdyby to nebylo tak dlouhé,a skrátili to o hodku možná bych dal větší hodnocení,ale takto mě chvílemi film pěkně nudil.

Probuzené peklo (1989)

Ze začátku jsem si říkal,že to bude super horor. Vypadalo to na skvělou jízdu,ale po půl hodině se tozačalo měnit v pěknou blbost. Připadalo mi to jako bych se díval na komedii a horor rozmixovaný v mixxéru. Za mě 48 %

Nějak se to komplikuje (2009)

Moc nejsem na takovéto filmy,když už jsem dnes usedal do kinosálu,kde seděli jen samé ženy(bylo tam nanejíš pět clapů),jsem si říkal,že jsem udělal obrovskou chybu,ale neudělal,docela jsem se zasmála Meryl Streep ,mě zas příjemně překvapila(na to kolik ji je vypadá dobře .-)).Po skončení jsem i já uznal,že to byl skvělý filmeček,akorát mohl být trošku kratší aspon o 20 min.Ale nebylo to z toho že bych se nudil,jen mě vždy začnou brát křeče .-)). Za mě 80 %

Avatar (2009)

Nejužasnější,nejluxusnější prostě super se vším všudy. Příběh by pochopilo i malé děcko,ale ta pastva pro oči to je skvost. Jsem s toho nadšenej. Už když to skončilo tak jsem si říkal,že to chci zas vidět..100%

Kanibal! Muzikál (1993)

Je to c.h.u.j.o.v.i.n.a ale příjemná. :-) Postavme si Sněhuláka se my zarila do hlavy. Je to super blbustka,která Vás ale dobře pobaví a moc se u ní bá nebudete. Jsem z toho fakt nadšený,Trey Parker u mě zas zabodoval.95%

Battle Royale (2000)

Nebýt toho zvláštního konce,tak bych dal i více hodnocení..75%