Kajínek (2010)

Hodně skvělý český film,posudek si musí udělat každý sám..u mě za 95%

Michael Jackson's This Is It (2009)

Nejsem vůbec žádný fanoušek Michaela Jacksona. Ale po shlédnutí tohoto filmu,musím uznat že mu patří místo první v Popu=King of POP. Opravdu užásný,skvělý a dech beroucí film..za mě 90%

Nenarození (2009)

Jeden z lepších hororových filmů,které jsem viděl v poslední době..Nemám důvod tomu dávat menší hodnocení...za mě 75%

Ďáblova cesta (2007)

Tak jsem čekal něco skvostného a na konec to zas tak super nebylo,kdyby to bylo po celou dobu s tou příšerou co tam je,tak by to bylo asi skvělý..ale třeba taky ne.. :-))) za mě 50%

Stáhni mě do pekla (2009)

Skvostný horůrek,který žadný fanda hororových filmů od SAMA RAIMIho nepochopí. V každém okamžiku kdy se vynořila ta hnusná cikánka,jsem si vzpoměl na EVIl DEAD,a komu se tento film neklíbí,tak at radši neschání EVIL DEAD,protože to bude stejně urážet jako tento film. Prostě klobouk dolů,já se na to musím ješte jednou podívat.Za mě 85%

Propad do temnot (2003)

Jo to je horůreok o zoubkové víle,ještě že už jsem "dospělý".A nemám mléčné zuby.. Hodně povedený snímek,tak nechápu,že ho ostatní tady srážejí na kolena.Za mě 75%

Na sv. Valentýna (2010)

Rozhodně se mi to líbilo než nějaký SAMEC,je to trošku delší,ale dá se na to koukat. Prostě taková ta zlatá střední cesta=romantika.70 %

Rváči (2009)

k tomuto filmu jsem přistupoval jako kdyby to nebylo pokračování GREEN STREET HOOLIGANS.A také sem udělal dobře,Jinak bych šel s hodnocením níže.Celé se to odehrává ve vězení a jestli to tam chodí aspon na 50% jako v tomhle fimu,tak jr dost hustý,a do vězení se jen tak dostat nechci.Film je jak jinak jen o Rvaní takže tohle český distrubotor nazval dobře,mlatí se tam každou chvíli,a mě to ani chvilku nepřipadalo nudné,ale samozřejmě když se podívám na druhou stranu,tak to opravdu o ničem jiném nebylo,jen o rvaní.Ale mě se to líbilo.65 %