Terminator Salvation (2009)

Super,luxusní film..skvělý 95%. McG se film povedl. Nebudu tady vypsávat samé řádky chvály,ale jako fanoušek terminátora jsem nebyl sklamaný.Spíše příjemně překvapený..Bale a Worthington mě ješte vícedostali.Nechápu jak to někdo může urážet. Ale to je věc názoru.Nemůžeme být stejní...Jen doufám že se další díl povede,i když zprávy na internetu říkají že asi další díl nebude a to by byla škoda(samozřejmě nejenom pro mě :-)))).

Vraždící loutka (2008) odpad!

Co to je za humus...Dokoukal jsem to ale tím větším kroucením mě z toho začal bolet krk,jaká to byla debilita...Ješte že jsem to koupil v trafice za pádo.Kdybych věděl že to bude taková blbost,tak si to nenechám dát ani zadarmo.Ruce pryč. 0%

Kripozoidi (1987)

Pomsta ne vetřelce ale pomsta spíš na divákovi. Člověk se těší na film a dostane naservírovaný.Hrozný průjem.:-) Ješte ta stopáž 69 minut to je také směšné.Neýt závěrečného mainko-vetřelce tak to hodnotím jako odpad. 35%

Mamma Mia! (2008)

Na film jsem se koukal z přítelkyní a usnul jsem u něj :-). Tak dávám spíše za přítelkyni toto hodnocení.

Krvavý Valentýn (2009)

Nebýt 3D efektů,tak dám ješte menší hodnocení. S tšch 3d efektů se Vám točí hlava a když koukáte skrz ty brýle.Tak si nevšímáte vůbec děje kolem. Neviděl jsem originál z let 80.Ale je to klasická vyvraždovačka, z ne moc štastým "happy endem". :-) Tak 65 %

Narušitel (1989)

Super luxusní horor.. Jsem moc rád že ho 'Ritka video vydala.Tento film jsem viděl před 15 lety a byl jsem z něj vyřízený nejenomže že jsem byl malý špunt.Ale když se na něj kouknu dnes je to fakt super horor z velkým "H".100%

Rallye smrti (2008)

Super nabitá akce.Je to béčko jak řemen ale se vším všudy,fakt nářez. Jason Statham opět nesklamal.Vůbec to neberte jako remeke Death race 2000.Tohle je uplně něco jiného.Super. 90 %

Upíři 2: Nemrtví (2002)

Oproti jedničce velké sklamání. Nuda.občas nějaký upír,nuda lovec upírů.Pak akce a a pak zas nuda a konec. Ale dokukal jsem to.I když jsem koukal na hodiny na dvd přehrávači a těšil se už na konec. 50%

Terror Firmer (1999)

Jojo pěkná úchylárna. :-) Ale já takové filmy moc rád.Když na začátku filmu vidíte jak těhotné ženě vyrve vrah z lůna dítě,nebo když jeden ze štábu umře a k tomu se pose.. a jeden "otesánek" to začne ochutnávat že to není hov.. ale že to je čokoláda a když asi tak po sedmé lžíci zjistí že jí srač.. tak to je humus,protože všichni pak na sebe začnou zvracet.Samozřejmě těch scén je tam více. Ale je to taková zhovadilost že se na ní dá koukat,ale není to pro žádné čajíčky.. :-) 70%