V temnotě (2008)

Super luxusní horůrek z pěkným rozuzlezním nakonec..fakt pecková podívaná.. :-)) za mě 80%...

Vetřelci (1986)

Nejlepší díl z celé série...101%

Sinister (2012)

Velmi peckový horůrek,který už jsem dlouho neviděl.Pěkně strašidelné scény provázené hustou atmosférou a specifickou hudbou pro tento film..vše do sebe zapadá jak správná skládačka profesionálního vraha..za mě 100%

Svítání (2009)

Prijemnu horurek s upirskou tematikou.Nenudil jsem se..Moc se mi to libilo..za me 85%

Chata v horách (2012)

Poradne peckovy horurek.Ktery uz na nasem trhu dlouho chybel.Uz dlouho se mi nestalo,abych si pustil film po sobe po 48 hodinach.Za me 100%.Luxusni...

Amityville - Dům hrůzy (1983)

Nebýt toho rozjetého konce dám o jednu hvězdičku méně. Myslím si že jsou i horší horory než tentotřetí mytville,bylo pěkné ty scény ve 3D a ani jsem na ně nepotřeboval brýle.Za mě 65%

Ďábel (2010)

Po dlouhé době film o satanovi,který se neodehrává jen ve výtahu.Pro mě za 85 %

Avengers (2012)

Nechapu jak nekdo muze dat min nez ctyri...pro me to je nejleppsi nejluxusnejsi,nejhezci film o super-hrdinech.. Od zacatku do konce film nabity akci a zabavou..pro me ve vsech smerech a ohledech.Nejlepsi film tohohle roku..a myslim si ze ho nikdo nepredezene...a uprimne me prestal zajim Spiderman..

Wanted (2008)

K tomuto filmu jsem se dostal až ted..a musím ho velmi vychválit..skvělé akční,výborný scénář,herci vybráni také na jedničku.. :-))))