Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Táto časť už určite nedosahuje kvality predchadzajúcich, ... Ale stále je veľmi zábavná a k tomu ešte pribil vynikajúci Jet Li,... Mel a Glover to snáď už zahrať ani lepšie nemohli a ukázali že su parádne zohratá dvojka + ako stále vynikajúci Pesci - BRAVO!!

Šerifové (1998)

Takáto rola sedí Jonesovi najviac (policaj bážiaci po spravodlivosti), ... A keď sa ku nemu pridá aj schopný tym ,... Tak tu mame skvelý film s nadupanou akciou aj hláškami a aj rola Downeya a Snipesa potešila - BRAVO!!

Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)

Ako maly som z toho nedokázal spustit oči, ... Fandil som stále Spajkovi, ... len škoda , že to teraz užž dlhšie nedávali , ... Lebo veľmi rád by som si to znova pozrel:-)

Tváří v tvář (1997)

To už snaď ani lepsie režisér vymyslieť nemohol, ... Skvelý výber protivníkov, ... Travolta je v zápornej úlohe skvely a zdatne mu sekunduje Cage, ... Výmena tvári a totalna akčná jazda sa môže začať, ... tento film patri určite k najlepším filmom týchto hercov + nezameniteľná réžia

AC/DC: No Bull (1996) (koncert)

Parobci hraju ako o dušu, ... A nezáleži im na veku, ... hrajú s takou veľkou energiou, ...Žeby im mohli závidieť i o30 roky mladší chlapci, ... proste AC/DC sú nenahraditeľní, ... BRAVO!!!!!!

Od soumraku do úsvitu (1996)

Patrí k mojím najobľubenejším akčným hororom s množstvom skvelýck hlášok a akcie, ... Harvey Keitel sa svojej roly zhostil naozaj perfekne, ... Šialené duo Clooney&Tarantino to zahrali vierohodne (Jestli budeš křičet, pan čtyřiačtyřicítka začne křičet taky. Jestli se něco zeptáš, pan čtyřiačtyřicítka ti odpoví.:-))

Casino (1995)

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!!