Muž ve stínu (2010)

Bohužel jsem čekal mnohem víc, pro mě docela velké zklamání. Poměrně hodně to pokazil scénář, jinak McGregor je vždycky fajn.

Juno (2007)

Ellen Page válí... Ten Les Paul byl fakticky pěknej :)

2Bobule (2009)

2 bobule, tak 2 hvězdičky :) Film byl celkem o ničem - Krampol a Švandová mi lezou neskutečně na nervy, jejich herectví je jako z umělé hmoty. Korn zase asi nemá co dělat. 1 bobule byla rozhodně povedenější. Zase musím říct, že jsem se občas zasmál.

Most do země Terabithia (2007)

Nejdřív to byla taková oddychovka. Pak najednou bác a dostavil se smutek, co je vede k tomu, aby v dobrodružném filmu někoho zabili a proč zrovna tu nejpříjemnější postavu. Mám dojem, že to vzalo více mě, než samotného Jesse. Opravdu smutné. Český dabing se opět povedl, malého kluka dabuje dospělí chlápek a tak to je téměř se všemi, takže dabing opravdu nikdy, vůbec nemám tušení, jaký chytrák dělá casting, buď je hluchý, nebo je mu to úplně jedno - ještě že bylo k mání orig. znění.

Annie Hallová (1977)

Výborný film, ten se Woodymu fakt povedl. Skvělá, mladá a krásna Diane Keaton se k Woodymu do páru celkem dobře hodila. Bylo to vtipné a zábavné - Allen prostě ví, jak u člověka vyvolat smích velmi jednoduchou cestou, buď prohodí nějakou tu vtipnou hlášku, nebo stačí, aby vzal tenisovou raketu a umlátil s ní obřího pavouka spolu s celou koupelnou - jednoduché, funkční, a to se mi líbí.

Morganovi (2009)

Jessica Parker se do filmu prostě nehodí, v seriálu jí to možná ještě prošlo, ale tady už moc ne. Chvilkami je to i vtipné, ale scénář mi nepřijde moc inteligentní - je velmi jednoduchý. Grant je pro komedie jako dělaný, ale tohle prostě komedie nebyla, pár vtipných hlášek to nezachrání a nudná SJP už vůbec ne.

Underworld: Evolution (2006)

Ta Béčkovost z toho často přímo sršela a ty speciální efekty, děs a hrůza. Kate Beckinsale si taky mohla vybrat něco víc inteligentního.