Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Proč za *. Protože sem nezvracel tak moc jako u rodiných pout.

Monty Pythonův smysl života (1983)

Když jsem smysl života viděl poprvé,čuměl jsem jak puk a říkal si co to je za trapárnu.Druhé shlédnutí mě vyvedlo z omylu. Jediná vážně trapná scéna je sexuální výchova. Ale zbytek patří do sorty:zabiják. Rybo,rybko,rybičko..........

Vesnice (2004)

Příšery jsou trapné,souhlasím. Ale zbytek je výtečný. Výborní herci(hlavně Joaquin Phoenix), výtečná atmosféra a pointa která by mě nenapadla ni omylem.A zapoměl jsem. Ještě nejlepší lekačka kterou jsem kdy viděl (útok v lese).

Shrek 2 (2004)

Dost velké zklamání. Alergii na slaďáky mám odjakživa, a zde se dost špatnou romantikou zaplácává prostřední třetina filmu. Osel má o dost horší hlášky než minule, ještě že tam dali kocoura. Ty tři hvězdy jsou hlavně za "sira Justina" a za posledních dest minut. Jediné místo filmu které se vyrovná jedničce je duet osla a kocoura, (Pinokiovy taneční kreace a potupné konec přítulného štěnátka a prince Krasoně jsou bránicitrhající). Doufám že trojka mi dojem napraví.

Návrat oživlých mrtvol (1985) odpad!

Stoprocentní a ničím zajímavý zmetek s nulovou pointou a trapným humorem (posílání posil bylo možná dobré jednou ale opakovaný vtip....)

Česká spojka (2002)

Z naprostého průměru to vytahují dvě věci.Praha a Chris Rock. (mě se zvláště líbily šachové partie na začátku)

Hulk (2003)

Tak tohle byl velký omyl pana Leeho. Neměl bych nic proti tomu aby Hulka natočil jen jako akční nářez nebo je jako psychologické drama, ale on se to bohužel snažil namíchat a tahle kombinace je stejná pěst na oko jako Miloš Zeman v bikinách.Nemluvě o komiksových okýnkách která jsou otravná jak komáři u vody a ztěžují přehlednost.Další velká chyba je Eric Bana v hlavní roli, který prostě nezvládá a tak přehrává. Nick Nolte by byl zajímavější jen kdyby nemusel mlít strašlivé žvásty o tom jak je nepochopený a jak chce ovládnout svět. Prostě si nemůžupomoct ale jako nejsympatyčtější postava mi přišel generál Ross. Za něj a za hudbu dávám *.

Fakulta (1998)

Solidní horor s velmi slušnými herci (hlavně Wood a Hartnett) ,co ale moc vykrádá Carpenterovu Věc (hlava na nožičkách, scéna ověřování, jestli člověk nebo emzaq).